reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Cześć Dziewczynki :)
Głód mnie budził, moje dziecko chce jeść i koniec spania:o
U nas nawet ładna pogoda się zapowiada , ale zimn jak cholera:mad: Mieszkanie po nocy trzeba dogrzewać!
 
Od 5 nie mogę spać . Biodra mnie tak bolą że nie mogę sobie miejsca na łóżku znaleźć [emoji22]
U nas nastepny dzień deszczony ...zwariować idzie w domu w taką pogode.

5djylbetecfse5n6.png
 
Widzę, że nie tylko ja spac nie mogę...

Co do zadyszki to ja też się szybko męczę - pójdę do teściowej na strych, to jakby 2-3 piętro i normalnie sapie jak parowóz...

Majowy weekend tuż tuż, a synek ma gorączkę... nie wiem czy dzisiaj do lekarza pojechac bo w sumie jeszcze nic się nie wykluło i trochę strach takiego osłabionego ciągnąć do przychodni (nie ma możliwości wizyty domowej), ale z drugiej strony potem zostaje tylko weekendowa i świąteczna pomoc co w pobliskiej miejscowości = antybiotyk na wszystko w razie czego [emoji17]
Za 1,5 tyg. szpital i syn nie może być po ostrej infekcji więc też strach czy nie trzeba będzie przekładać :/




74703e3kkwoaumma.png
 
Arya a moze nurofen co 6 godzin dziala przeciwzapalnie, duzo picia z wit c i moze synus sie ogarnie?


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

On nie specjalnie może ibuprofen przy swojej chorobie i lekach... ale jest silny, rzadko w ogóle zbijamy mu gorączkę bo sam zwykle po 2 dniach wstaje "zdrowy"
Podajemy witaminę C, psikamy do gardła, syropek taki na przeziębienie i obserwujemy. Ciekawa jestem czy wstanie z temp. czy będzie ok




74703e3kkwoaumma.png
 
On nie specjalnie może ibuprofen przy swojej chorobie i lekach... ale jest silny, rzadko w ogóle zbijamy mu gorączkę bo sam zwykle po 2 dniach wstaje "zdrowy"
Podajemy witaminę C, psikamy do gardła, syropek taki na przeziębienie i obserwujemy. Ciekawa jestem czy wstanie z temp. czy będzie ok




74703e3kkwoaumma.png
Nie wiedzialam z ibuprofene :(
To mam nadzieje, ze wszystko co stosujecie pomoze.
Ja mojego w samej goraczce poje sokiem z czarnego bzu i licze, ze przejdzie ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry