reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny pojawiło mi się kilka rozstępów i ogólnie smaruje się cały czas kremem przeciw z tolpy i zwykła oliwka ale nie dało rady.. Jest coś czym mogę te rozstępy smarowac żeby było mniej widoczne? Najchętniej jakbym już teraz mogła smarowac..

Mnie też kilka wyskoczyło,ale to z ran zrobiły mi się rozstępy. Miałam kilka podrażnień po wyrywaniu włosków pod pępkiem i teraz przy rozciąganiu skóry zrobiły się kreski.
A stosuję Elancyl krem przeciw rozstępom i olej kokosowy i sobie chwalę bo mam okropną skłonność do nich i na piersiach zanim zaczęłam się smarować wyskoczyło mi po kilka i teraz po smarowaniu zaczęły znikać. Nie blednąć tylko znikać :) oby na brzuch też pomogło .
A tak poza tym żadnych nowych (tfu tfu) na brzuchu nie ma mimo iż skóra na maksa rozciągnięta.
Ale jak mnie zaczyna swędzieć to smaruję czym popadnie
 
A stosuję Elancyl krem przeciw rozstępom i olej kokosowy i sobie chwalę bo mam okropną skłonność do nich i na piersiach zanim zaczęłam się smarować wyskoczyło mi po kilka i teraz po smarowaniu zaczęły znikać. Nie blednąć tylko znikać :) oby na brzuch też pomogło .
A tak poza tym żadnych nowych (tfu tfu) na brzuchu nie ma mimo iż skóra na maksa rozciągnięta.
Ale jak mnie zaczyna swędzieć to smaruję czym popadnie
Też czytałam ,że olej kokosowy najlepszy ,oczywiście nierafinowany ;)
A biooil to glównie parafina...
 
Po wizycie, mam przykaz od lekarza na to moja kłucie brać trzy razy dziennie po dwie nospy :O nie będę chyba brała, bo jak mnie tak rozkurczy to urodze. nie wiem :/
 
U mnie póki co nowych rozstępów brak,mam takie mini mini na udach z poprzednich ciąż ale praktycznie ich nie widać. Smaruję tym co mam pd ręką i to też nie zawsze-jak mi się przypomni :)
 
O kurcze!!
Albo mi wody pociekly albo nie wiem co to było??
Trochę się zestresowalam!
Ile tego bylo ? Jak pol szklanki to wody . Jak majtki tylko mokre czyli np lyzka duza. To poloz sie i co jakis czas sprawdzaj czy sie nie sacza . Jak sie sacza to na lezaco najbardziej . Chyba ze ci sie nudzi to izba przyjec. Ale 3 dni na bank obserwacje.
 
reklama
O kurcze!!
Albo mi wody pociekly albo nie wiem co to było??
Trochę się zestresowalam!
A miało jakiś kolor? U mnie wody były różowe i podobno mają slodki zapach ale nie potwierdze bo ich nie wachalam.

Zaopatrzylam się w papierki lakmusowe i spradzam nimi jak mi coś pocieknie.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Do góry