reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Nie wiedzialam z ibuprofene :(
To mam nadzieje, ze wszystko co stosujecie pomoze.
Ja mojego w samej goraczce poje sokiem z czarnego bzu i licze, ze przejdzie ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Jak miał ostre ropne zapalenie ucha środkowego to dostawał ibuprofen i odpukać nic się nie działo - ale to już w ostateczności, bo na jelitka może mu źle wpłynąć - tym bardziej, że to niesteroidowy lek przeciwzapalny, a jeden taki (o specjalnym przeznaczeniu przy jego Crohnie) już przyjmuje na codzień - tylko on nie działa na gorączki tylko jest uwalniany w jelicie

No nic, trzeba obserwować i liczyć, że szybko przejdzie




74703e3kkwoaumma.png
 
Mam nadzieje, ze synus sam sie wylize z infekcji :) chociaz w przedszkolu u nas wlasnie jest jakas infekcja bez kaszlu, kataru tylko goraczka.

Ja naprawde dzis nie podnosze sie z lozka, slysze tylko jak deszcz nawala o parapet :(


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gaya zadyszka i mnie dopada ale od paru dni odpukac czuje sie fantanstycznie. Nic mi nie ciazy, nie uciska... ;)
Suelen u nas tsk leje, ze zdazylam dojsc do samochodu i juz ze mnie cieknie. Wiec zapowiada sie ciekawa droga do pracy... na pewno dluga...

w57v9jcgnqknki9s.png
 
Czesc mamuski...u mnie 3 dzien pada caly czas...
Mlody tez zalapal juz infekcje i kaszle...dobrze ze dlugi weekend przed nami to go troche podkuruje....
Przez ta aure za oknem nawet mi sie tylka nie chce podnosic z lozka....
Dobrze ze maz ma dzis wolne to go zawiezie do pkola....maja dzis wypad do drukarni w pkolu wiec z tego ze nie moze sie doczekac wstal o 6... Jakos ciezko przychodzi mi okielznanie mysli ze za miesiac juz calkowicie nie pospie bo w domu bedzie maly wrzaskun....a teraz z mlodym juz wszystko takie poukladane....a jak niedaj Boze zaczna chorowac w tym samym czasie to juz kosmos...przy jednym zawsze 3 noce zarwane.....

c55f3e3kq403a9og.png
 
A ja myślałam że tylko ja mam typa.w domu co goraczkuje a po jakimś czasie okazuje się dlaczego. Chore dziecko to masakra w domu! Mały mój z jelitowki się wykurowal, a ja złapałem wirusa dziś 4 dzień i modlę się żeby on nie zlapal, chodzę w maseczce często myje ręce nie całuję.... No ale nie wiem ile to.da i na ile go ochroni.
 
reklama
Do góry