reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ciacho jak u Ciebie??
Cukier już się chyba ustabilizował po tych sterydach ale próby mi źle wychodzą cały czas podnoszą mi dawkę tego leku już mam 2*1000 a śmierdzą one masakrycznie ogólnie ok ale łatwo nie jest wysłuchiwać tych jęczących na korytarzu [emoji13] wiem że mnie też to czeka ale wolę nie wysłuchiwać

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
reklama
mLP ja z takim rozwarciem na opuszek chodzę od około 17tygodnia ,a teraz mam 34 ;) na początku brałam luteinę,ale od jakiegoś miesiąca mam odstawioną i wszystko normalnie mogłam robić :)
 
Wczoraj dowiedziałam się od mamy że wszystkie jej porody były przedwczesne brat z 04.01 a termin miała na 20+ z nami nie pamięta bo nie prowadzili dokładnych zapisów więc może mamą też miała jakieś problemy z cholestaza kto wie??

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
OGLOSZENIA PARAFIALNE: [emoji38][emoji38]
KAZDA DZIEWCZYNA KTORA CHCE NA FB PROSZE NAPISAC DO MNIE PW ZE SCREENEM KONTA Z FB LUB LINKIEM BO JA DZIS W TRASIE U ADWOKATA ITD WIEC MOGE NIE WIDZIEC WSZYSTKICH WASZYCH POSTOW A NIE CHCE NIKOGO POMINAC!!![emoji4][emoji4][emoji4]

 
Dziewczyny pojawiło mi się kilka rozstępów i ogólnie smaruje się cały czas kremem przeciw z tolpy i zwykła oliwka ale nie dało rady.. Jest coś czym mogę te rozstępy smarowac żeby było mniej widoczne? Najchętniej jakbym już teraz mogła smarowac..
 
reklama
Do góry