reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jeju jeju, którąś z Was też boli po bokach pod zebrami ? Tu gdzie dno macicy, pi bokach, w pierwszej ciąży tak nie miałam i zastanawiam się czy to dlatego, ze brzuch tak wysoko i może rozstępy tam się szykują...? Ale boli strasznie, Tak jakby skóra się chciała rozerwać, kluje, przeszkadza nie wiem jak to okreslic
Hmmm mnie nie ale mnie boli, piecze tu na gorze gdzie konczy sie brzuch a zaczynaja cycki [emoji12] po srodku. Jakbym cos w srodku uciskala...bo na lewno uciskam.
Do tego od paru dni czuje ze brakuje mi tchu jakbym sie miala udusic. Musze brac glebokie wdechy. A w nocy maz mi mowi ze ,,sapie jakby mi ktos worek z 10kg ziemniakami polozyl" ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Jeju jeju, którąś z Was też boli po bokach pod zebrami ? Tu gdzie dno macicy, pi bokach, w pierwszej ciąży tak nie miałam i zastanawiam się czy to dlatego, ze brzuch tak wysoko i może rozstępy tam się szykują...? Ale boli strasznie, Tak jakby skóra się chciała rozerwać, kluje, przeszkadza nie wiem jak to okreslic
Ja tak nie raz mam ale z jednej strony i bardziej odczuwam to jak siniaka. Myślę że to coś w środku przez duży brzuszek uciekający żebra.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wyszli goście. Było super, ale ledwo stoję. Kręgosłup do wymiany wręcz i brzuch ciągnie do podłogi jakby mi ktoś 10kg ciężarek przywiesil. Położyłam się z pupą wyżej niż reszta i czułam jak mi ciężka macica odpływa od szyjki. Ulga natychmiastowa. Ale długo się tak leżeć nie da.

Lecę Was nadrabiać. Mam nadzieję, że żadna nie urodziła w międzyczasie.
 
Jeju jeju, którąś z Was też boli po bokach pod zebrami ? Tu gdzie dno macicy, pi bokach, w pierwszej ciąży tak nie miałam i zastanawiam się czy to dlatego, ze brzuch tak wysoko i może rozstępy tam się szykują...? Ale boli strasznie, Tak jakby skóra się chciała rozerwać, kluje, przeszkadza nie wiem jak to okreslic
Mam to samo uczucie, ale w dole brzucha. Podczas wstawania lub podnoszenia nóg, czuje jakby miało coś peknac :-/
Zauważyłam, że pomogła lekko ciepła kąpiel. Ale po ponownym rozruszaniu znów boli, nie wiem czy to może nie ścięgna? Więzadła?

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tylko dodam, że jak się wam trafi high need baby to wszystkie założenia odnośnie tego jak będziecie postępować legną w gruzach [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]




74703e3kkwoaumma.png
Dokladnie! [emoji6]

Z ta cisza czy halasem, to duzo zalezy od dziecka. Ale jak dziecko bardzo latwo od poczatku sie wybudza, spi po kilka minut, to nic dziwnego, ze rodzice robia wszystko aby zapewnic mu cisze ( bo jednak w jakis sposob sie zaklada, ze to halas wybudza dziecko).
Moj synek jak byl noworodkiem, to spal fajnie, nie uwazalismy specjalnie na halas itp, ale jak byl juz troche starszy i spal po pol godziny i ewidentnie widzialam, ze pewne odglosy go wybudzaja, to naprawde staralam sie zwby bylo jak najciszej.
Nie pamietam, a czemu masz miec cc?

wiem, ale tak ostatnio mnie nachodzi, że chciałabym czuć jak ze mnie wychodzi, żeby był tak bliziutko i od razu mogłabym się nim zająć :/

w57vyx8dubspq12k.png

Też myślałam że noworodki przeważnie śpią [emoji14] [emoji12]
Ja myślę że brat będzie mała już dostatecznie stymulować :D :D


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry