reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Brak oddechu i wszystko się cofa [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
O tak ! Z cofaniem tez tak pare razy mialam. Myslalam, ze przypadek... ale skoro nie tylko ja tak mam ...;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Za mną ciężki dzień.. Jechaliśmy dziś na chrzciny i okazało się że chrzciny są z urodzinami siostry chrześnicy P połączone i na wariata musiałam dokupić resztę dla małej, kupić jakaś zabawkę jej siostrę i jeszcze jutro jadę do brata na urodziny i prezent też na dziś zostawiłam.. W między czasie się okazało że musimy być 2 godziny wczesniej niz planowane było ale oczywiście prawie godzinę za późno wyjechaliśmy i w połowie drogi przypomniałam sobie ze żelazka nie wyłączyłam i trzeba było zawracać.. Wszystko później w biegu musieliśmy załatwiac i tak na styk wszystko wyszło.. Jeszcze ksiądz trzymał nas prawie 2 godziny w zimnym kościele. A ja oczywiście pierwsza dama wybrałam się jak głupia spodenki 7/8, koszula cieniutka, marynarka i w ostatnim momencie złapała cieniutka parka która nic a nic nie dawała ciepła. No i oczywiście czółenka i gola stopa.. Zmarzlam jak diabli i przez ten cały czas zaklinalam siebie ze mogłam się ubrać ciepłej a jeszcze na dodatek byłam tak głodna bo od śniadania nie zdążyłam nic zjeść.. Z tego wszystkiego mały się nie rusza prawie cały dzień to już w ogole nerwówka.. Miałam ochotę płakać krzyczeć o wszystko na raz.. Na szczęście po obiedzie i torcie misiu już dokazywa, mój brzuch był w końcu pełny i szczęśliwy i zdążyłam się ogrzac, uspokoiła emocje.. Później już miło. Malutka ma 5 miesięcy i jest tak cudownym grzecznym dzieckiem. Ani razu nie zaplakała, położona była to leżała, ktoś ją bral na ręce to siedziała, ksiądz główkę polewal też zero reakcji i faktycznie jej rodzice mówią że ona tak zawsze jest grzeczna, całe noce przesypia dziecko ideał! Ale teraz padam na twarz.. Normalnie wykańcza mnie moja kondycja, rozkojarzenie i takie emocjonalne podejście do wszystkiego..
Arya trzymajcie się tam!
 
Jeju jeju, którąś z Was też boli po bokach pod zebrami ? Tu gdzie dno macicy, pi bokach, w pierwszej ciąży tak nie miałam i zastanawiam się czy to dlatego, ze brzuch tak wysoko i może rozstępy tam się szykują...? Ale boli strasznie, Tak jakby skóra się chciała rozerwać, kluje, przeszkadza nie wiem jak to okreslic

Ja tak mam, ale tylko z jednej strony. Niestety pomaga mi dopiero położenie się i odpoczynek, bo zwykle tak mam po dłuższym byciu na nogach.

A przez antybiotyk to w ogóle czuje się jak stara baba, wchodzę po schodach i mam zadyszkę, kręgosłup zaczął pobolewać a do tego straciłam kontakt wzrokowy z moja myszką [emoji23]Tym oto miłym akcentem jutro zaczynam 34. tydzień [emoji1320]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Dokladnie! [emoji6]

Z ta cisza czy halasem, to duzo zalezy od dziecka. Ale jak dziecko bardzo latwo od poczatku sie wybudza, spi po kilka minut, to nic dziwnego, ze rodzice robia wszystko aby zapewnic mu cisze ( bo jednak w jakis sposob sie zaklada, ze to halas wybudza dziecko).
Moj synek jak byl noworodkiem, to spal fajnie, nie uwazalismy specjalnie na halas itp, ale jak byl juz troche starszy i spal po pol godziny i ewidentnie widzialam, ze pewne odglosy go wybudzaja, to naprawde staralam sie zwby bylo jak najciszej.







Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też przez różne etapy z córką przechodziłam :) , nie popadałam w jakieś skrajności,ale był okres że był problem ze spaniem to cisza była jak najbardziej wskazana bo każde sktukniecie czy pukniecie powodowało że Kornelka miala oczy otwarte i usmiechem ,,oznajmiala,, nam że sie już wysłała :/ , nigdy w ciszy niebyla wychowywana i tak też nie byla przyzwyczajana żeby zasypiac. U nas ogolnie był problem ze spaniem ... ktoś pisał ze noworotki cale dnie śpią.... to ja mialam wrażenie że moja jest innym noworotkiem i nie chciała współpracować i spać większość dnia :D i u nas też drzemki w dzień skończyły.sie bardzo szybko.bo jak miala 1.5 roku to tylko w nocy spała. Od roku zaczely sie problemy z tym żeby poszła spać na drzemkę :/
Nom ale teraz jest najlepszy etap bo moje dziecko.w nocy 12 h śpi ,a czasami.i wiecej..jest takim spiochem.. że nic i nikt nie jest jej w stanie obudzić jak śpi. Rano zamin ja obudze to wysprzatam całe mieszkanie łącznie z odkurzaniem :D

5djylbetecfse5n6.png
 
Dzień dobry z rana ;) Mam nadzieję, że mnie jutro wypuszczą, bo zaczął mnie boleć ząb! Nie moge nic ugryźć z jednej strony;( Kolejne moje zmartwienie jest takie, że nie wiem czy dentysta będzie mógł mnie od razu przyjąć? ;(

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ja cały czas dostaję kroplówkę z magnezem, brzuch się stawia, ale nie boli.

Bellax o masz, jakbyś mało miała przebojów :/




74703e3kkwoaumma.png
 
Dzień dobry z rana ;) Mam nadzieję, że mnie jutro wypuszczą, bo zaczął mnie boleć ząb! Nie moge nic ugryźć z jednej strony;( Kolejne moje zmartwienie jest takie, że nie wiem czy dentysta będzie mógł mnie od razu przyjąć? ;(

w57vyx8dubspq12k.png
W ciazy zazwyczaj stataja sie znalezc termin bardzo szybko..

Mi sie ukruszyl wlasnie i tnie mi pod jezykiem[emoji22][emoji22] juz sie nie moge doczkac poniedzlalku bo bardzo mam juz poranione od tego[emoji52]

 
reklama
Bellax biedaku faktycznie nie oszczędza Cie to twoje ciało, jeszcze Cie ząb zaczął boleć ale myślę że jak tylko Cie wypuszcza to na cito powinni przyjąć do dentysty

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Do góry