reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

O matko ja chyba nie zdążę przed porodem auta posprzątać. Był czas że zamienialismy się autami i teraz w obu jest tragedia. Czekam aż się cieplej zrobi ale do tego czasu już chyba nie wydole [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie moglam patrzec... u mnie wkurzal mnie kazdy okruszek a ze dzis byls chwila czasu to skorzystalam :) za to u meza... jego auto sluzy glownie do pracy. Zakupy, jedzenie, jedzenie w samochodzie... a porzadny nie jest... nie pamietam kiedy tam bylo sprzatanie a byla warstwa kurzu. A to co dzialo sie miedzy fotelami... chwila moment i myslalam, ze nowe zycie tam odkryje ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Witam się z warszawy. Mój znajomy obchodzi dzisiaj urodziny i jego żona całą moją bandę zaprosiła do horror house. Z uwagi na to ze ciężarne nie mogą to siedzę sobie w kawiarni i sacze herbatke. Tak mi się jechać nie chciało ze szok. Ale stwierdziłam ze.to.moze być ostatnie takie spotkanie moich znajomych to się skusiłam.

Ojjj mialam isc do domu strachu ale ... nie poszlam a pozniej juz bylo za pozno ;) sacz sobie herbatkę i ciesz sie ze spotkania ze znajomymi :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Leżę już z godzinę, mnie to nie pobolewa tylko normalnie boli :/ nie jakos strasznie, ale cały czas czuję... nie nasila się więc nie jechałam do szpitala, ale martwi mnie to. Na pewno to nie jest normalne bo to całe podbrzusze, pod blizną całą. Ech, magnez wypiłam, czekam, ale jeśli się nie nasili to chyba oznaka, że się przeforsowałam. Wczoraj od 3 nie spałam, potem ok 12h w trasie, poczekalni, zakupach. Dzisiaj synek wstał po 4 i też juz nie spie...




74703e3kkwoaumma.png


Do lekarza marsz! I koniec z tymi pracami,to 3 trymesrt oszczedzaj sie.Moze cialo daje ci sygnaly,ze ma dosyc [emoji29]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heda jak tam sie sprawy maja? Coraz blizej niz dalej[emoji51]Snilas mi sie dzisiaj i pomyslalam sobie ,ze moze juz urodzilas [emoji480][emoji480]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do lekarza marsz! I koniec z tymi pracami,to 3 trymesrt oszczedzaj sie.Moze cialo daje ci sygnaly,ze ma dosyc [emoji29]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No ja miałam tą wizytę wczoraj, w sumie ok 300km plus 4h czekania w poczekalni :/ nie robię w zasadzie wiele, oszczędzam się ile mogę przy synku. Właściwie pranie i sprzątanie (ale to ostatnie jak już serio bałagan jest)

Wzięłam no-spe, czekam na efekty. U nas w szpitalu najpierw przyjmują na oddział i dopiero potem lekarz bada także nie chcę jechać bez konkretnego powodu. Ból się nie nasila, aczkolwiek długo już to podbrzusze dokucza




74703e3kkwoaumma.png
 
No ja miałam tą wizytę wczoraj, w sumie ok 300km plus 4h czekania w poczekalni :/ nie robię w zasadzie wiele, oszczędzam się ile mogę przy synku. Właściwie pranie i sprzątanie (ale to ostatnie jak już serio bałagan jest)

Wzięłam no-spe, czekam na efekty. U nas w szpitalu najpierw przyjmują na oddział i dopiero potem lekarz bada także nie chcę jechać bez konkretnego powodu. Ból się nie nasila, aczkolwiek długo już to podbrzusze dokucza




74703e3kkwoaumma.png

Ja mialam taki kryzys tydzien temu i od tamtej pory tylko leze,i po paru dniach bylo lepiej,teraz wzielo mnie przeziebienie.Ale uwazam na siebie bardziej niz wczesniej i jak sie zle czuje to palcem nie kiwne.U lekarza wyniki wszystko Ok .Troche przerabane ,ze Masz tak daleko [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heda jak tam sie sprawy maja? Coraz blizej niz dalej[emoji51]Snilas mi sie dzisiaj i pomyslalam sobie ,ze moze juz urodzilas [emoji480][emoji480]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Jeszcze nie urodziłam, chociaż wczoraj już było blisko skurcze 70-80 miałam ale po nocy ucichły i dalej czekam na rozwój sytuacji...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
No tam tak daleko bo szpital o wyższym stopniu referencyjności...

Dzwoniłam do położnej, kazała jechac do szpitala skontrolować bo jednak wczesna ciąża jakby cos miało sie dziać




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Jeju jeju, którąś z Was też boli po bokach pod zebrami ? Tu gdzie dno macicy, pi bokach, w pierwszej ciąży tak nie miałam i zastanawiam się czy to dlatego, ze brzuch tak wysoko i może rozstępy tam się szykują...? Ale boli strasznie, Tak jakby skóra się chciała rozerwać, kluje, przeszkadza nie wiem jak to okreslic
 
Do góry