reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie pierwsze pranie wstawione - siedziałam i gapiłam się jak się pierze - nienormalna jestem [emoji23][emoji23][emoji23]

Jutro mam kontrolę, także chciałam już coś wyprać w razie "w"
Posegregowalam jeszcze pozostałe ciuszki na kupki by mąż wiedział co z czym wyprać, pieluchy tetrowe to już ogarnie, prześcieradła i kocyki też :)





74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Wionataq super wiadomości. Oby do przodu.


Ja też po wizycie. Super się uspokoiłam. Mała poszła trochę wyżej i już nie napiera tak na szyjkę. Szyjka długa i zamknięta:-D Milka waży 1850 g, więc będzie okruszek malutki jak jej siostra. Widocznie taki mój urok i małe dzieci rodzę . Wszystko jest w porządku poza moczem, dostałam drugi antybiotyk bo leukocyty i białko wciąż obecne.

Z tej radości zajechałam do lidla i kupiłam jeszcze dwupak bodziaków. U mnie jeszcze pełno tego wszystkiego. Jedynie rampersów nie widziałam:rofl:
Mogą być te nasze dzieci małe najważniejsze by zdrowe! A w którym tygodniu jestes?
 
Najważniejsze że sie rozwija w ogole w szpitalu twierdzili że zatrzymał się rozwój. . Będziemy miały chudzinki ale trudno najważniejsze żeby dzieciaczki w ogóle robily postępy i się ułoży jakoś :)

Ja się śmieję, że urodzę kosmitę - duża głowa, długie nogi i mikro brzuszek ;)
ale oby organy rozwijały się prawidłowo i maluszki przybierały. U mnie jeden przepływ był w górnej granicy normy dodatkowo, ale jutro mam kontrolę i zobaczymy jak sytuacja. Byle do przodu :)






74703e3kkwoaumma.png
 
Ja się śmieję, że urodzę kosmitę - duża głowa, długie nogi i mikro brzuszek ;)
ale oby organy rozwijały się prawidłowo i maluszki przybierały. U mnie jeden przepływ był w górnej granicy normy dodatkowo, ale jutro mam kontrolę i zobaczymy jak sytuacja. Byle do przodu :)






74703e3kkwoaumma.png
Ty chyba też masz teraz częściej kontrolę?
 
Hej wszystkim. Rzadko się tu udzielam ale podczytuje Was odebralam wyniki moczu no i sa liczne bakterie, fosforany bezpostaciowe i leukocyty. Czy któraś miala podobnie i co zalecil lekarz? Wizytę mam we wtorek a trochę sie zabiepokoilam...
 
reklama
Do góry