reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ta daam [emoji6] Brawo ja [emoji1]
1492691216-aaaaaa.jpeg


16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
A ja dzis od rana znowu z córką po po lekarzach :/ a juz tak dawno spokój z chorobami mieliśmy. We wtorek dostala antybiotyk, a wczoraj wieczorem tak ja strasznie zasypało, ma straszna wysypke po antybiotyku :/ wiec znowu apteka zarobiła na nas :(

5djylbetecfse5n6.png
 
Hej Dziewczyny! Tak jak pisałam w wątku zakupowym ciągle was czytam.
Majka cieszę się że nadal ktoś mnie pamięta chociaż tak dawno mnie tu nie było.
U nas wszytko ok. Jestem na l4 bo już nie dawalam rady. Dzidzuch rośnie zdrowo.
Wyprawkę już prawie mamy. Choć jeszcze nam kilku rzeczy brakuje. Ale już czuje taka potrzebę pakowania torby. W końcu u nas już 33 + 5. ( Nie wiem czy sowaczek jest widoczny nadal).
Trzymam kciuki za dziewczyny w szpitalach. Macie tam na pewno dobra opiekę. Choć takie leżenie w szpitalu jest okropne. To wiadomo jak to w domu jest. Zawsze znajdzie się coś co niby nie wymaga wysiłku i można to zrobić. I nagle te cosie się rozmnazaja. Więc już lepiej w tym szpitalu. :)
Selen co do opryszczki to ja mam taki swój sposób z witaminą b i carmexem. Mnie i moim bliskim pomaga. Ważne żeby jak najszybciej zareagowac . Mi nigdy nie wyskoczył strupek zawsze udało mi się zachamowac. Trzeba lyknac taka spora dawkre witaminy b ok 4 tabletek i tak 3 razy dziennie pierwszego dnia. Drugiego połowę dawki. I trzeciego połowę. I smarować carmexem ale ostrzegam on szczypie bo odkaza. jak ktoś się nie boi może próbować :p:p
 
Motylek.ja też dziś ponad stowke zostawiłam w aptece, ale tak bym chciała żeby już odpuścila ta jelitowka, a jeszcze idą trzy czwórki więc to wszystko nasila

Wy takie uszykowane a ja dalej nic, może w maju zacznę.
 
Dziewczyny piekne te lozeczka [emoji7]

Ja dalej prasuje i konca nie widze [emoji23]


Boziu... Prasowalam i pralam dla jednego dziecka i 3 dni się meczylam za nim skończyłam. Powiem Ci, że od tamtego czasu odechcialo mi się zakupów ubraniowych dla małej, bo jak pomyślę, że znowu musiałabym prac i pracować....
 
reklama
Jak u was z apetytem?Ja zauważyłam wzmożony od poprzedniego tygodnia 32tydz. U mnie prawie 11kg na + ale myśle ze nie jest źle.Mi zostało 47dni do porodu..
 
Do góry