reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Bellax samych sukcesów na dorosłej ścieżce życia [emoji8]
Cymera wszystkiego co najlepsze [emoji8]
Obydwu Wam szybkiego i bezbolesnego porodu i kochanych zdrowych Maluszków [emoji6]

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
Cymera a dziś najlepszego dla Ciebie :)

Łóżeczko turystyczne-bardzo polecam, faktycznie są różne rodzaje. Myśmy decydowali się na kojec w momencie, kiedy Mała była już raczkująco-stawiająca, więc nie zależało nam na regulacji poziomu, lecz na tym by sama z niego mogła z czasem wychodzić (jest otwierane na zamek). Ale tak jak już któraś mama pisała, obowiązkowo dokupić normalny materac, bo ten z kojca jest koszmarny dla pleców takiego Malca.
Plus, że jak są Robaczki rzucające się w nocy, to krzywdy sobie nie zrobią ;)

Przykładowo jak przyszło teraz do remontu nasza zmuszona jest spać właśnie w kojcu... chociaż od dawna ma swoją sofkę. Jednak czuje się w nim jak w jakimś królestwie, bo kładzie sobie do niego masę zabawek i udaje, że to jej dom [emoji16]W zasadzie nie wiem czy są jakieś minusy takiego rozwiązania. Urlopy, wyjazdy do rodziców, zawsze z kojcem.

A my mamy w domu b... na kółkach, w piątek pan zaczął równać ściany w pokoju dziewczynek, więc nasza przestrzeń do poruszania mocno się ograniczała. My dostajemy szału (przez wieczny bałagan), Mała nie umie się odnaleźć bo śpi u nas w pokoju, więc przez 2 dnia staraliśmy się być wszędzie tylko nie tu...
A licznik pokazał, że znów o te 7 dni bliżej do porodu. Szybko kończymy remont (oksymoron, bo to dopiero początek zmian) i zaczynam myśleć o torbie do szpitala [emoji16]

A jutro wizyta u dentysty i przy okazji zaliczę rutynowe badania krwi [emoji85]Nie znoszę tego (dentysty), ale wiem, że tak samo jak po 1.ciąży traciłam włosy i moje zęby dostały mocno po pupie, tak teraz próbuję dla swojego dobra wyleczyć wszystko co się da... przy okazji włosy też szprycuję, by może jednak wypadło ich mniej [emoji854]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Najlepsze życzenia dla obchodzacych urodziny!
U mnie znów aktywna niedziela. Gotowalam obiad a nawet dwa bo mężowi lazanie a tesciom rosol i mięsko. A sama jadłam i jedno i drugie [emoji6]po południu poszlam do kościoła a potem do lidla i Rossmanna. Spotkałam się z przyjaciółką i trochę poplotkowalysmy. Wróciłam nakarmilam psa, wykapalam się i leżę czekam na męża. W tym tygodniu strasznie dawało mi w kość to spojenie. Już rozumiem co to za ból. Jako rano było w miarę to po wystaniu sie przy garach czy olataniu po schodach po południu już padałam a w nocy szłam z płaczem do wc bo dojść nie moglam... wczoraj lezalam prawie cały dzień i dziś jest o wiele lżej zobaczymy jak w nocy. Jedyna więc nadzieja w odpoczynku. W środę wizyta już się doczekać nie mogę. Ogolnie ostatnio jakoś humor mi nie dopisuje, wszyscy wokół mnie denerwują, ciężko mi się ogarnąć z tymi obiadami na tyle osób i ciągle jestem spiaca i zmęczona. Myślałam że poprawa pogody jakoś na mnie wpłynie ale jednak jeszcze nie czuję wiosny! [emoji16]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
sto lat Cymera:))

ja bardzo często jestem u rodziców, bo mam troche skomplikowana sytuacje rodzinna i po urodzeniu malej przez chwile nawet tam mieszkaliśmy i mala spala wtedy od urodzenia w gondoli, później w łóżeczku turystycznym tylko z tym podwieszanym pietrem i tak jak dziewczyny mówiły bez takiego łóżeczka to ciągle kombinowanie a tak co wyjazd to do bagażnika mało miejsca zajmuje a zawsze bez problemu mala spi:) z reszta nadal ma u babci rozstawione i jak czasem wypadnie drzemka czy nocleg to nadal w nim sypia:) materac bardzo twardy ald rozmiar jest taki jak standardowego łóżeczka wiec do ogarnięcia. A i te łóżeczka tez maja wyjście otwierane na suwak także całkowicie do polecenia:)
 
reklama
Do góry