reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Jadę na szpital coś jest nie tak miałam zaparcia i coś mi się wysunęło nie wiem czy to macica czy co [emoji37] boję się nawet mąż to widział że coś jest

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom

Macica się wielkości piłki do kosza teraz , więc raczej nie.
Dawaj znaki. Trzymamy kciuki, żeby to nic groźnego. Moze hemoroid.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Wiekszosc to tylko suplementy.
Lek to Magne b6. I ten polecam, ja mój lekarz i moje znajome. :-)
To jeśli chodzi o magnez.

Jednak bardziej polecam Aspargin + ewentualnie mniejsza dawkę magnezu.
Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli moge zapytać ,dlaczego jest lekiem ?

Jadę na szpital coś jest nie tak miałam zaparcia i coś mi się wysunęło nie wiem czy to macica czy co [emoji37] boję się nawet mąż to widział że coś jest

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Daj znać jak wrócisz!
 
Ja tez magneB6.

Jutro wizytujemy. Usg III trymestru u naszego lekarza. Jak to mawiamy z mężem "Jedziemy na widzenie z córką".


oar8pg4n1kii9v0d.png
Powodzenia!Ja juz nie moge sie doczekać mojego usg bo miałam teraz b.długą przerwę i troche sie martwie.Dziecko chyba nisko ułozone bo mam duze bóle nad spojeniem i czasami mam wrażenie ze mi tam coś peknie taki ucisk czuję.
 
A ja mam we wtorek "widzenie"i tez nie moge sie doczekac juz musiala sie duzo zmiecic i moze wloski bedzie widac [emoji7]i musze sie dopytac jak ona lezy ,bo wedlug mnie jakos poziomo [emoji849]bo czuje jakby rsczki z jednego boku i nozki z drugiego.A moze tak sobie fikolkuje teraz Hm .Bylam dzis na imprezie firmowej i zjadlam jak kon 3 talerze i 1 talerze z 3 ma ciastami ,jak tak dalej pojdzie to beda mnie toczyc na porodowke[emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uśmiałam się :) Także tego... wiosna? :D

Dziewczyny pisaliście już że magnez lubicie jeść, a jakiś konkretny polecacie? Przydałaby mi się suplementacja (wyniki plus skurcze łydek) i zastanawiam się czy zdać się na opinie farmaceuty czy poprosić o jakiś konkretny środek?
Lekarz nie doradzał mi nic konkretnego.


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
Ja biore magne b6 poleciła mi kolezanka pracująca w aptece :)

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Powodzenia!Ja juz nie moge sie doczekać mojego usg bo miałam teraz b.długą przerwę i troche sie martwie.Dziecko chyba nisko ułozone bo mam duze bóle nad spojeniem i czasami mam wrażenie ze mi tam coś peknie taki ucisk czuję.

A kiedy masz swoje?
Spojenie moze bolec , jak główka juz na dole. Relaksyna działa na wszystkie kości Innocentego cos sie tam rozchodzi. Najważniejsze, żeby takiego uczucia napierania nie było, bo szyjka wtedy zagrożona.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Do góry