reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziękuję za wsparcie wypada mi tylna ściana pochwy [emoji33] po porodzie czeka mnie plastyka pochwy, ogólnie lipa z tą moją pochwą podobno po ostatnim porodzie bo synio 4100 no i dzięki Bogu mała była pośladkowo bo mogłam ja wyprzeć [emoji43] mała jest małą nadal i waży 1600 jesteśmy nadal 2 tyg do przodu, mam zakaz parcia kupy leki i lekarka wepchnela mi to co wypadło

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mam pytanie czy będziecie się jakoś przygotowywać przed porodem tam na dole ?czy będziecie mieć (fryzjera ;)) w szpitalu ? Ja wczoraj chciałam zrobić tam mały porządek ale sama nie dałam rady , nic nie widziałam :oops:

Haha mam tak samo jak ty ;) dzis mowie do meza ze dawno swojej cipki nie widzialam juz [emoji23] a golenie na razie na czuja o jakos ten brzuch ,,wciagam ". Ale na biezaco ;) A przed porodem maz mi pomoze sie oporzadzic jak sama nie dam rady. Krepowalabym sie gdyby mnie jakas obca baba golila ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Dziękuję za wsparcie wypada mi tylna ściana pochwy [emoji33] po porodzie czeka mnie plastyka pochwy, ogólnie lipa z tą moją pochwą podobno po ostatnim porodzie bo synio 4100 no i dzięki Bogu mała była pośladkowo bo mogłam ja wyprzeć [emoji43] mała jest małą nadal i waży 1600 jesteśmy nadal 2 tyg do przodu, mam zakaz parcia kupy leki i lekarka wepchnela mi to co wypadło

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
O kurna ... [emoji33] ale juz ok ? Wracasz do domu ?

p19u9jcg81ehxczt.png
 
U mnie to samo, dlatego wolę własnoręcznie pomalować ;)
Na zdjęciach szary wygląda fajnie, ja prędzej przemalowałabym ten zielony [emoji14] Może jak masz w domu, to malnij go na bezowo/kremowo.Zrównoważy zimny odcień szarego :) Ale to taka moja opinia :D
Dlatego ja mam wszystkie sciany biale [emoji23] przechodzilam juz zielenie, pomarancze i beze.
Ewentualnie pod uwage biore szary ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Dziękuję za wsparcie wypada mi tylna ściana pochwy [emoji33] po porodzie czeka mnie plastyka pochwy, ogólnie lipa z tą moją pochwą podobno po ostatnim porodzie bo synio 4100 no i dzięki Bogu mała była pośladkowo bo mogłam ja wyprzeć [emoji43] mała jest małą nadal i waży 1600 jesteśmy nadal 2 tyg do przodu, mam zakaz parcia kupy leki i lekarka wepchnela mi to co wypadło

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze że to "tylko" to[emoji6] trzymaj się

16udskjopmtfyunf.png
 
Justyna łączę się w bólu paznokciowym. Zdjełam żel żeby mi paznokcie odpoczely i się zregenerowaly do porodu, więc są teraz delikatne. Wchodząc do rodziców chciałam złapać psa żeby nie wybiegł na dwór i zdarł mi obrożą kawałek paznokcia :/ ze 4mm mi brakuje, mam nadzieję że zarośnie do czerwca.

Ja się gole narazie sama, ale przed samym porodem każe to robić mężowi jak poprzednio.

Rybcia trzymam kciuki żeby się okazało ze wszystko ok

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Rybcia... dobrze, ze jest plastyka. Mój gin mi mówi, ze po 2 porodzie zrobi mi ją gratis[emoji6]
Trzymaj się dzielnie do końca. Dasz radę!


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
Może ten Twój magnez to też lek. ;-)
I dlatego mniejsza dawkę bierzesz, bo bardziej skoncentrowany :-)
Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Może ,nawet nie wiem :)
Dziękuję za wsparcie wypada mi tylna ściana pochwy [emoji33] po porodzie czeka mnie plastyka pochwy, ogólnie lipa z tą moją pochwą podobno po ostatnim porodzie bo synio 4100 no i dzięki Bogu mała była pośladkowo bo mogłam ja wyprzeć [emoji43] mała jest małą nadal i waży 1600 jesteśmy nadal 2 tyg do przodu, mam zakaz parcia kupy leki i lekarka wepchnela mi to co wypadło

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
O matko! Nie przyj tak mocno ,bo wiem że ogólnie można przez to urodzić brrr:/
Naprawde na zatwardzenia polecam Colon C, poczytaj sobie o tym. Miałam mega zaparcia i już jadłam cuda na kiju by sobie ulżyć...
Ja po moim klocku czuje że jest 'tam' troche inaczej. Nawet środowiskowa i pediatra mi mówiły że jak na 1 dziecko takie, powinnam mieć cc, ale co zrobić.
 
Ostatnia edycja:
Do góry