reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wczoraj pół dnia w sklepie budowlanym (remontujemy łazienkę ciotce), potem kinder bal ze szwedzkim stołem , czytaj do wieczora na stojąco. W nocy takie skurcze łydek podłapałam, że nawet dzis ciezko chodzić. Zdąrzyliśmy przemalować pokój na biało średniej córce i wyposażyć w miętowe dodatki. Wyszło cudnie, ale padam na ryjek.
A tydzień zapowiada się równie aktywny.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
Ale się dzisiaj dopakowałam jedzonkiem ze az mi niedobrze. [emoji16]

Mialam dzisiaj ambitny plan pójść na długi spacer z psem i.... zalatwilam sobie duży palec u nogi. Tak nim przypieprzylam w futryne ze paznokieć złamał mi się w polowie[emoji26] boli i ciągnie niesamowicie. Napewno mi pazurek zejdzie [emoji25]

Dołącze się i ja do osób narzekających na uroki ciąży. Wykasztanic się nie mogę za to siusiam co 5 minut, bola mnie plecy jak leżę i dupa jak siedzę. Jak stoję brzuch ciągnie wiec od razu się kładę i tak błędne koło. Mała dzisiaj tańczy mi na jajniku chyba bo boli jak się przekreca. Ot cudowna i niezapomniana chwila w życiu kobiety. Jeszcze kur*** hemoroidow mi brakuje i będzie komplet!

Ale się uśmiałam [emoji23] Dobrze podsumowany, cudowny błogosławiony stan [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uśmiałam się :) Także tego... wiosna? :D

Dziewczyny pisaliście już że magnez lubicie jeść, a jakiś konkretny polecacie? Przydałaby mi się suplementacja (wyniki plus skurcze łydek) i zastanawiam się czy zdać się na opinie farmaceuty czy poprosić o jakiś konkretny środek?
Lekarz nie doradzał mi nic konkretnego.


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
Wiekszosc to tylko suplementy.
Lek to Magne b6. I ten polecam, ja mój lekarz i moje znajome. :-)
To jeśli chodzi o magnez.

Jednak bardziej polecam Aspargin + ewentualnie mniejsza dawkę magnezu.
Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jadę na szpital coś jest nie tak miałam zaparcia i coś mi się wysunęło nie wiem czy to macica czy co [emoji37] boję się nawet mąż to widział że coś jest

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uśmiałam się :) Także tego... wiosna? :D

Dziewczyny pisaliście już że magnez lubicie jeść, a jakiś konkretny polecacie? Przydałaby mi się suplementacja (wyniki plus skurcze łydek) i zastanawiam się czy zdać się na opinie farmaceuty czy poprosić o jakiś konkretny środek?
Lekarz nie doradzał mi nic konkretnego.


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
Ja, mój lekarz, położna stawiamy na MagneB6. Najważniejsze żeby magnez który przyjmujesz miał dodatek tej witaminy B6 bo ona odpowiada za wchłanianie, przyswajanie samego magnezu ;)
 
reklama
Do góry