reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Moja przesyłka z H&M jest wysłana :D



f2w3rjjgwqepia0h.png
Ja też dostałam potwierdzenie wysyłki :D

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Ale chyba o to chodziło? ( użyłam tego produktu przed pierwszym farbowaniem żeby upewnić się że chce mieć czarne włosy) więc to jest moim zdaniem dobry produkt jeśli ktoś chce żeby kolor się zmył ;) a o to pytała Emkaa

w57vyx8dubspq12k.png
A czy ja napisałam coś nie tak? Wiem o co chodzilo ,napisałam po prostu że szybko sie zmywa bo to krem ... [emoji23]

5djylbetecfse5n6.png
 
Czy któraś z was w ciąży miała obecne białko w moczu? Czy jest to niebezpieczne dla dziecka?

Bialkomocz nigdy nie jest normalny. W malutkich lościach podobno może wystąpić w ciąży ale ogólnie białko w moczu jest powodem do wgłębienia się w temat. Ale nie musi wcale znaczyć czegoś strasznego. Jeśli przy tym są leukocyty, bakterie to może być infekcja a podczas infekcji też czasami się pojawia białko.
 
Dziewczyny czym pomalowanać włosy żeby ładnie przykryło, ale kolor był zmywalny po iluś tam myciach ?

f2w3rjjgwqepia0h.png
Ja wprawdzie nie farbuje włosów ale do ciemnych włosów moja koleżanka bardzo sobie chwali henne. Henna też się dosyć szybko zmywa kolor trzyma tak około 3 tygodni. Niestety aby kolor dobrze złapał trzeba tą paste trzymać na włosach grubo ponad godzine. No ale po takiej koloryzacji włosy są super odżywione i grube.

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
reklama
Czy któraś z was w ciąży miała obecne białko w moczu? Czy jest to niebezpieczne dla dziecka?
U mnie się zdarza, szczególnie jak mi w szpitalu każą na gwałt pobrać próbkę do plastikowego kubeczka[emoji12] wtedy to takie kwiatki wychodzą że szkoda gadać.
Jeśli próbka moczu jest dobrze pobrana a białka sporo to może być początek zatrucia ciążowego, szczególnie jak masz do kompletu bóle głowy i podwyższone ciśnienie.
Dziecku raczej nic nie grozi, jak już to raczej tobie... Napewno wymaga to konsultacji z lekarzem. Być może to tylko infekcja, albo źle pobrana próbka, warto powtórzyć badania.

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Do góry