reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

To i ja dołączę do narzekających. Stawy! OMG,moje stawy biodrowe są już w opłakanym stanie. Choruję na zapalenie stawów i w ciąży zdecydowanie mi się pogorszyło . Ale ,gdy sobie poćwiczę to na drugi dzień jest w miarę ok. Do tego plecy mnie bolą ,gdy długo stoję no i ból miednicy w nocy lub rano,gdy śpię w złej pozycji.

To tyle narzekania. Ogólnie jestem zadowolona ze swojej kondycji ciążowej. Nie łapię zadyszek ,mogę dużo się ruszać,mam mniej miejsca w żołądku co mnie cieszy i jeszcze mogę swobodnie oddychać.:)
Do tego nie czuję ciężaru brzucha(ale moje plecy tak:().
A jakie ćwiczenia robisz? Ja też mam problemy ze stawami, wiedziałam że w ciąży się pogorszy ale z chęcią zrobiłbym coś żeby polepszyć swoją sytuację [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czemu te ciążę taki trudne??
Dziś z bratowa rozmawiałam która też jest w ciąży i stekalysmy że u każdego coś jest nie tak, a przynajmniej w większości....
Mi stawy bardzo wysiadly w poprzedniej ciąży ale do tego stopnia ze wylam z bólu po nocy....
 
@wionatq jak konsultacja w sprawie tej gestozy???

Położna stwierdziła że nie jest lekarzem i muszę przyjść na konsultacje w piątek. Potwierdzila bialkomocz i leukocyty i mam powtórzyć badania po 5 dniach kuracji i wrócić na konsultacje do lekarza. Byłam teraz publicznie więc nic dziwnego. Ale faktycznie czytałam że furagina może zmieniać wyniki więc poczekam do końca kuracji. Jutro idę do położnej z prawdziwego zdarzenia to mnie bardziej pokieruje myślę.
 
Dziewczyny dzieki za pocieszenie!Ja sie do tej pory trzymalam i teraz praktycznie na sam koniec mnie tak złapało.Życzmy sobie nawzajem zdrówka byleby do czerwca!
 
I ja dołącze do grona narzekających- najwyższa pora,w końcu to już prawie 7miesiąc ;) u mnie już też pojawia się uciskanie przez co gorzej się oddycha. A teraz jeszcze boli mnie z prawej strony w okolicy żeber i pod łopatką i nie mogę sobie miejsca znaleźć,więc na pocieszenie kupiłam sobie dwie babeczki :D :D
Ojjj z tym oddychaniem... kolezanka w pracy smieje sie, ze sapie jak stara baba z nadwaga ;) maz jak idziemy na spacer smieje sie ze mam zadyszke ;) chrapie ;) boli mnie cos posrodku ponizej piersi, bola mnie plecy, kosc ogonowa... zaczelam odczuwac uroki ciazy w koncu ;) do tego Mala znow kopie w srodek ... ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
A co do stawow... tez tak ciezko wam sie podniesc jak ukucniecie ? Ja sie musze czegos lapac zeby isc do gory ;) a wysiadania z samochodu... tez musze miec podporke ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Ojjj z tym oddychaniem... kolezanka w pracy smieje sie, ze sapie jak stara baba z nadwaga ;) maz jak idziemy na spacer smieje sie ze mam zadyszke ;) chrapie ;) boli mnie cos posrodku ponizej piersi, bola mnie plecy, kosc ogonowa... zaczelam odczuwac uroki ciazy w koncu ;) do tego Mala znow kopie w srodek ... ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
Właśnie, co to jest w tym miejscu? Mnie też boli po środku nad brzuchem przeważnie przy wstawaniu lub przekręcaniu się z boku na bok i to taki ostry kłujący ból.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry