reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ech jak już narzekamy to ja też się poskarżę. Od kilku dni jestem przeziębiona teraz doszły mdłości i ból coś jak okresowy. No ale może to żołądek...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czy i Wam ostatnio wystarcza pare godzin snu ? Ja zawsze musialam przespac te 8 godzin a na poczatku ciazy to moglam spac csly czas. A tera od soboty wstaje 5 rano, chodze spac przed polnoca i jesten pelna zycia i energii

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Czy i Wam ostatnio wystarcza pare godzin snu ? Ja zawsze musialam przespac te 8 godzin a na poczatku ciazy to moglam spac csly czas. A tera od soboty wstaje 5 rano, chodze spac przed polnoca i jesten pelna zycia i energii

p19u9jcg81ehxczt.png
Zając zazdroszczę. U mnie odwrotnie. Nie mogę spać, chociaż bardzo bym chciała. Codziennie chodzę niewyspana.
 
Ja dzis mam dzien spiocha...caly czas bym spala, wstalam odprowadzilam mlodego do przedszkola zjadlam sniadanie i padlam tak ze obudzilam sie dopiero o 12 ... Szok...

Slabo sie dzis czuje...lapie cholerne zadyszki i mam wrazenie ze brzuch mam az pod zebami tak wysoko ze pluca nie daja rady wziac powietrza....uffff....zaczynaja sie uroki 3 trymestru....

To sobie ponarzekalam...

Witam nowe mamusie....

c55f3e3kq403a9og.png
 
Czy i Wam ostatnio wystarcza pare godzin snu ? Ja zawsze musialam przespac te 8 godzin a na poczatku ciazy to moglam spac csly czas. A tera od soboty wstaje 5 rano, chodze spac przed polnoca i jesten pelna zycia i energii

p19u9jcg81ehxczt.png
Jak by to babki powiedziały ,wyśpij się na zapas [emoji14]
Ja ciągle jestem śpiąca i wogle nic mi się nie chce:)

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
Kurde mnie też to spojenie boli, ale mam wrażenie że to wina tego leżenia. Mięśnie nie przyzwyczajone i jak wstaje to boli. Jutro mam już wizytę więc zobaczymy co gin powie. Mam nadzieję ze wszytko ok i pozwoli mi się więcej ruszać, bo mięśnie mi zanikna i nie będę miała siły rodzic [emoji14]
Waga też zaczęła przyspieszać, jak w 20t było 1,5kg na plusie tak teraz już 4,5 :O
Ta krzywa sobie zrobiłam własną jak radziliscie i wygląda ok. 95-120-100 więc liczę ze mi już odpuści ta glukoze.
A mąż tak ogarnia, że jak otworzyłam dzisiaj suszarkę na naczynia to miało mnie pokrywka nie zabiła, upchane jakby w tetrisa grał.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Czy i Wam ostatnio wystarcza pare godzin snu ? Ja zawsze musialam przespac te 8 godzin a na poczatku ciazy to moglam spac csly czas. A tera od soboty wstaje 5 rano, chodze spac przed polnoca i jesten pelna zycia i energii

p19u9jcg81ehxczt.png

To ja nie, co prawda wstaje ok 7:30, ale spac mi się chce juz ok 22, do 23 maks zasypiam


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Do góry