reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Właśnie, co to jest w tym miejscu? Mnie też boli po środku nad brzuchem przeważnie przy wstawaniu lub przekręcaniu się z boku na bok i to taki ostry kłujący ból.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Aktualnie moze byc wszystko bo przeciez nam sie poprzesuwalo ;) mnke tam czasem tez boli jak sie dlugo i mocno smieje - moze przepona ?

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
No dziewczynki pochwalę się[emoji16] Dziś ukończyłam szkołę rodzenia [emoji16] Mam już wybraną położną,przychodnię i lekarza rodzinnego. Do położonej mogę w każdej chwili podejść i posłuchać bicia serduszka,więc jestem bardzo zadowolona[emoji4]

1489522004-aaaaaa.jpeg


oar8ugpjafqeooh5.png
Super :-) ja zaczynam kurs dopiero w poniedziałek

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Zamiast żywa 30tka czuje się jak stara baba, a jak Was dzisiaj czytam to mi tak jakoś raźniej [emoji851] Każdej już coś...
A mnie dziś Mała wykończyła, po żłobku i mojej pracy 1,5h dreptania - idę spać, bo konam [emoji23]
Zając Ty pisałaś że Ci mało snu potrzeba, jestem zdecydowanym przeciwieństwem nie umiem dotrwać do 22! A ostatnio wstawanie o 6 to jakaś wyższa filozofia walki z grawitacją, aż zazdroszczę [emoji16]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Zamiast żywa 30tka czuje się jak stara baba, a jak Was dzisiaj czytam to mi tak jakoś raźniej [emoji851] Każdej już coś...
A mnie dziś Mała wykończyła, po żłobku i mojej pracy 1,5h dreptania - idę spać, bo konam [emoji23]
Zając Ty pisałaś że Ci mało snu potrzeba, jestem zdecydowanym przeciwieństwem nie umiem dotrwać do 22! A ostatnio wstawanie o 6 to jakaś wyższa filozofia walki z grawitacją, aż zazdroszczę [emoji16]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
To ja sie budze 5 30, 5 50 i koniec snu...dzis jakos mnie sen dopada wiec chyba wykorzystam i sie poloze ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Czy którejś z was lekarz kazał zrobić odczyn coombsa?Mam zrobić to badanie na następna wizytę i tak sie zastanawiam po co skoro mam grupe Arh+ a maz 0rh+ wiec nie ma konfliktu serologicznego..
Tak jak dziewczyny juz napisaly, moze byc konflikt miedzy grupa krwi i niekoniecznie chodzi o czynnyk Rh (-,+).

Ja to sie ciesze, ze na razie ( odpukac) poki co nie cierpna mi biodra podczas lezenia na boku ( w poprzedniej ciazy nie moglam przez to spac, bo jak lezalam na boku to zaraz mrowki mialam, a na wznak ciezko mi jakos w ciazy lezec). Mega wkurzajace uczucie. Teraz mam wrazenie, ze dziecko jest nizej, tym bardziej ze ciagle ucisk na krocze czuje [emoji6] . Ogolnie nie jest zle poza tym, ze ciezko mi sie z podlogi podniesc, a siedze na niej przynajmniej kilka razy dziennie [emoji12]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Winotaq nie chcialabym Cie straszyc, ale bialkomocz wraz z wysokim cisnieniem to niestety duze prawdopodobienstwo zatrucia ciazowego [emoji20] [emoji20] ale oby to nie bylo to, trzymam kciuki!

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Winotaq nie chcialabym Cie straszyc, ale bialkomocz wraz z wysokim cisnieniem to niestety duze prawdopodobienstwo zatrucia ciazowego [emoji20] [emoji20] ale oby to nie bylo to, trzymam kciuki!

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie martw się nikt nie musiał mi tego mówić sama się doczytałam.. Ale jest ok narazie nie panikuje na zapas tylko kontroluje ciśnienie pilnuje leków i małego więc jeszcze. Wiem na co muszę zwracać uwagę i się tego trzymam.
 
reklama
Nie martw się nikt nie musiał mi tego mówić sama się doczytałam.. Ale jest ok narazie nie panikuje na zapas tylko kontroluje ciśnienie pilnuje leków i małego więc jeszcze. Wiem na co muszę zwracać uwagę i się tego trzymam.
Ja w poprzedniej ciazy mialam przez jakis czas sporo bialka w moczu, gin kazal mi to bardzo czesto kontrolowac i po jakims czasie minelo. Ponoc czasem tak jest, ze nerki zwiekszaja przepuszczalnosc i stad takie wyniki badan. A masz jakies opuchniecia? Leki bierzesz na nadcisnienie czy jeszcze cos innego?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry