reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Byłam u położone i mam jutro sie zgłosić do lekarza po komplet badań bo nic innego jak lekarstwa mi nie pomogą hmm..
 
reklama
MAJKA i jak tam Twój brzuch? Dalej się spina? Dalej masz skurcze? Bierzesz ten potas czy jednak go nie kupiłaś ze względu na tą farmaceutkę.
Zresztą chyba nawiedzona jakaś. Przecież potas to niezbędny pierwiastek i jego niedobór jest dla ciąży bardzo szkodliwy tak jak niedobór magnezu.
Chyba,że mieli na stanie po prostu jakiś nie przeznaczony dla kobiet w ciąży.
Oj kochana dziękuję za pamięć. Brzuch się spina, skurcze łapią już nawet w palcach u nug. Dopiero dzisiaj się ruszyłam z domu i w Rossmann kupiłam asparaginian extra i wzięłam pierwszą dawkę. Nie piszę na nim nic na temat ciąży i teraz zastanawiam się jak długo go brać i czy tak jak pisze 2 tabletki czy lepiej po 1

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
653952f299f20edc9a718b3432f446a2.jpg

Dziewczyny miala ktoras podobny wynik? Czy to bardzo zle? [emoji14]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
Ja mialam takie
1489082261-aaaaaa.jpeg


I sie dzis dowiedzialam ze szlu nie ma bo ze po 2 h powinien byc zblizony do pierwszego i mam nie jesc slodkiego [emoji32]

 
Calkiem mozliwe ze tak mam przez slodycze.. bo jadlam je 1-2 razy w tyg a teraz codziennie :/ tylko tak sie zastanawiam czemu mam po godzinie mniejsza wartosc niz po 2?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
Ok, doczytalam ze tak moze byc:)
 
Ostatnia edycja:
Oj kochana dziękuję za pamięć. Brzuch się spina, skurcze łapią już nawet w palcach u nug. Dopiero dzisiaj się ruszyłam z domu i w Rossmann kupiłam asparaginian extra i wzięłam pierwszą dawkę. Nie piszę na nim nic na temat ciąży i teraz zastanawiam się jak długo go brać i czy tak jak pisze 2 tabletki czy lepiej po 1

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam zalecenie Asparginu 3x2 tabl dziennie. I nadal czuje twardnienie brzucha i skurcze, nie są tak intensywne jak wcześniej ale jest lepiej. Z tego co się orientowalam to dużo kobiet w ciąży ma tą dawkę i jest to bezpieczne.
Wiadomo skonsultuj z lekarzem żeby nie było. ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam zalecenie Asparginu 3x2 tabl dziennie. I nadal czuje twardnienie brzucha i skurcze, nie są tak intensywne jak wcześniej ale jest lepiej. Z tego co się orientowalam to dużo kobiet w ciąży ma tą dawkę i jest to bezpieczne.
Wiadomo skonsultuj z lekarzem żeby nie było. ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie do lekarza idę dopiero 30.03. No to nie mogę powiedzieć mu na wizycie że biorę sobie od ponad dwóch tygodni. On nawet nie wie że ja witaminy biorę bo jakiś dziwny jest. Ja widzę odrazu po człowieku że nie dogadam się z nim. Zmieniać go nie będę bo nie jest złym lekarzem ale nie musi o wszystkim wiedzieć.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dopegyt biorę już od miesiąca i nakaz mierzenia ciśnienia 2 razy dziennie przez to ciśnienie byłam na echo serca płodu w Warszawie bo za wysokie było więc nie ma żartów

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie do lekarza idę dopiero 30.03. No to nie mogę powiedzieć mu na wizycie że biorę sobie od ponad dwóch tygodni. On nawet nie wie że ja witaminy biorę bo jakiś dziwny jest. Ja widzę odrazu po człowieku że nie dogadam się z nim. Zmieniać go nie będę bo nie jest złym lekarzem ale nie musi o wszystkim wiedzieć.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Kumam. Jak te skurcze nadal masz mocne to polecam :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry