reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

hej, ja niestety melduje soe ze szpitala.. Wczoraj wieczorem dostałam lekkiego krwawienia i rano po kontakcie z lekarka akurat miala dyżur w szpitalu, wiec kazała przyjść sprawdzić, badania coprawda ok ale zostaje na obserwacji, Julcio wazy 1,1kg

Jeśli jesteś pod kontrolą to musi być dobrze.!A dzidziol jaki duży już!
 
reklama
hej, ja niestety melduje soe ze szpitala.. Wczoraj wieczorem dostałam lekkiego krwawienia i rano po kontakcie z lekarka akurat miala dyżur w szpitalu, wiec kazała przyjść sprawdzić, badania coprawda ok ale zostaje na obserwacji, Julcio wazy 1,1kg

Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze!!! :) a wiadomo co sie stalo ze pojawilo sie krwawienie!?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
hej, ja niestety melduje soe ze szpitala.. Wczoraj wieczorem dostałam lekkiego krwawienia i rano po kontakcie z lekarka akurat miala dyżur w szpitalu, wiec kazała przyjść sprawdzić, badania coprawda ok ale zostaje na obserwacji, Julcio wazy 1,1kg
O jenka trzymam kciuki i dawaj znać na bieżąco co się dzieje!

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze właśnie o tym czytałam i wyobraź sobie że kupiłam dzisiaj sok pomidorowy i nie dałam rady go wypić no nie wiem czemu tak mi nie smakuje i koniec [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

A daj spokój bo ja piję to z takim grymasem na twarzy,że szok.
Ale nie chcę mieć problemów i chce być aktywna fizycznie,bo inaczej czuję się jak kaleka :D
A wiadomo z twardniejącym brzuszkiem nie ma żartów.
Możesz jeść ziemniaki jeśli nie patrzysz na wagę i wcinać banany.
 
mLP trzymaj się gorąco! Jaki dzidziuś juz duży! Który to tydzien??

An93 w którym teatrze bylas i na czym?
 
Cześć, dzisiaj mamy 100 dni do terminu! Ciekawe czy się sprawdzi [emoji6] przy tej okazji dostaliśmy szumisia po kuzynce naszej małej [emoji4]
1489095095-aaaaaa.jpeg


0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Ja też nie lubię soku pomidorowego ale patent na niego mam taki ze jak mam gości albo gdzieś idę to biorę butelkę i tak w towarzystwie większym nie wczuwam się w smak i zapach i zawsze go wypije. W samochodzie tylko soki pomidorowe mam więc gdy mnie pragnienie dopada to też jestem skazana na sok i w ten sposób uzupelniam potas. Kupuje te pikantne to też mi łatwiej wypić ;)
 
reklama
Nie jesteśmy skazane tylko na soki pomidorowe ;) (z neta):
Największe źródła potasu w 100 g produktu:
morele suszone – 1666 mg,
figi suszone – 938 mg,
banany – 395 mg,
awokado – 600 mg,
seler – 320 mg,
grejpfruty – 277 mg,
ziemniaki – 357 mg,
pomidory – 282 mg,
kiwi – 290 mg.
Dzienne zapotrzebowanie to 2000-3000mg.

mhsvqps6r9qodhvl.png
3jgxgov3tcunbw2h.png
 
Do góry