reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dlatego dla mnie te badania u nas w przychodni to są tylko na odpękanie bo nie pobierają na czczo i nie mają nawet porównania.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Tez sie dziwie ze nie pobieraja u was na czczo. Mi jeszcze zmierzyla z palca zeby wiedziec czy nie mam podwyzszonego poziomu i czy moze podac glukoze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
reklama
Oj kochana dziękuję za pamięć. Brzuch się spina, skurcze łapią już nawet w palcach u nug. Dopiero dzisiaj się ruszyłam z domu i w Rossmann kupiłam asparaginian extra i wzięłam pierwszą dawkę. Nie piszę na nim nic na temat ciąży i teraz zastanawiam się jak długo go brać i czy tak jak pisze 2 tabletki czy lepiej po 1

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Oj nie wiem jak z asparginianem bo ja mam aspargin i biorę dwie tabletki. Nie chcę Ci nietrafnie doradzić.
Kup sobie sok pomidorowy,najlepiej tymbark ma najwięcej potasu,suszone morele i śliwki,gorzką czekoladę z Lidla 74% jeśli masz gdzieś Lidla, banany,pomidory ,pestki dyni,orzechy lub ziemniaki.
Ja jem po trochu wszystkiego i pije tak z dwie szklanki soku dziennie i nie mam już żadnych skurczy w nogach czy dłoniach. Dziś brzuch stwardniał mi chyba z raz.
Tylko tabletki biorę po śniadaniu i obiedzie i do tego 3 razy dziennie magneb6 forte.
Do tego dużo wody mineralnej i zero herbaty czarnej.
 
Aha dodam ,że 100ml soku pomidorowego to ok 200mg potasu,więc 2 szklanki i masz ok 1000mg potasu. To więcej niż tabletki.
Kurcze właśnie o tym czytałam i wyobraź sobie że kupiłam dzisiaj sok pomidorowy i nie dałam rady go wypić no nie wiem czemu tak mi nie smakuje i koniec [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mówię o sobie bo mialam po obciążeniu 143 i lekarz kazał mi ograniczyć słodycze a nie miał z czym porównać bo ja nie miałam na czczo pobierania i taka jest u nas praktyka moim zdaniem na odpierdziel.


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
To bez sensu taka krzywa cukrowa. A tylko samego na czczo wcześniej tez Ci nie badali?

Nie wypije pomidorowego czy tam warzywnego, tylko owocowe przełkne :)
 
hej, ja niestety melduje soe ze szpitala.. Wczoraj wieczorem dostałam lekkiego krwawienia i rano po kontakcie z lekarka akurat miala dyżur w szpitalu, wiec kazała przyjść sprawdzić, badania coprawda ok ale zostaje na obserwacji, Julcio wazy 1,1kg
A wiadomo z jakiego powodu to krwawienie??
Trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze!
 
reklama
Do góry