reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ktos sie zna ?
1488617427-aaaaaa.jpeg


1488619328-aaaaaa.jpeg


Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom

Według mnie jest ok ;-)
 
reklama
Tego też się obawiam, bo mam tendencję do opuchlizny nawet nie będąc w ciąży. Rodzę na koniec czerwca, więc może być nieciekawie, jeśli przyjdą upały.

Teraz mam termin na 20 czerwca, synka rodziłam 4 sierpnia... i mówiłam nigdy więcej porodu latem - tzn. sam poród to tam mniejsza o porę roku, ale wlasnie końcówka ciąży w upały to było bardzo trudne doświadczenie. Jedyny plus to że wystarczyła lekka sukienka i koniec ubierania, zimą na finiszu ciąży to sobie nie wyobrażam


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Dziewczyny, wiem że nie jedna z Was tu po zapaleniu zatok, a to już 3 raz w tej ciąży :( i nie dość że spać nie mogę, bo Młoda kopie mnie po nocy traktując jak worek treningowy to ten zapchany nos. Płuczę zatoki FixSinem i do tego Apap, no bo co innego? Jak sobie radziłyście z tym paskudztwem?


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png

Ja wlasnie sie wyleczyłam. Lekarz polecił mi lampe UV. Wykupiłam sobie 10 naświetleń (lampa Solux) i bardzo pomogło! Moze u Ciebie tez jest jakiś punkt rehabilitacyjny i jest taka możliwość?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sobie kupiłam tę poduchę do spania ,ale narazie służy mi do trzymania nóg w górze :D
Ja mam większy problem niż brzuch bo po spaniu boli mnie spojenie ,tak mnie piecze i rozrywa. Dopiero jak przejdę się to przechodzi.

Mam do Was dziewczyny pytanie. Czy Wasze dzieci reagują na słodycze?!
Moje nie reaguje a jak coś to bardzo słabo.
Zawsze gdy zjem jakieś mięso czy warzywa,owoce to mam dyskotekę w brzuchu a jak jem słodycze to nic,cisza. Czy to normalne?
Moje dziecię na nic nie reaguje. Żyje swoim własnym życiem :-D
 
reklama
Ja sobie kupiłam tę poduchę do spania ,ale narazie służy mi do trzymania nóg w górze :D
Ja mam większy problem niż brzuch bo po spaniu boli mnie spojenie ,tak mnie piecze i rozrywa. Dopiero jak przejdę się to przechodzi.

Mam do Was dziewczyny pytanie. Czy Wasze dzieci reagują na słodycze?!
Moje nie reaguje a jak coś to bardzo słabo.
Zawsze gdy zjem jakieś mięso czy warzywa,owoce to mam dyskotekę w brzuchu a jak jem słodycze to nic,cisza. Czy to normalne?
Moja nie reaguje na slodycze w ogole. Bardziej na cos ostrego albo wlasnie na owoce albo normalny obiad.

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Do góry