reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja bez wkładek nie chodzę w ogóle bo od razu całe mokre majtki mam, i to nie tylko w ciąży ;)

Co do spania to mi też zaczyna być niewygodnie, budzę się przy zmianie pozycji, a brzuch mam stosunkowo mały jeszcze. Jak pomyślę co to będzie za miesiąc, dwa to mi słabo


7u223e3kwboc3bjp.png
Ja pod koniec pierwszej ciazy w tych koncowych miesiacach czulam sie jak zuczek przewrocony na skorupke...nie moglam sie podniesc z plecow tylko wymachiwalam konczynami jak robaczek...

c55f3e3kq403a9og.png
 
reklama
Ja pod koniec pierwszej ciazy w tych koncowych miesiacach czulam sie jak zuczek przewrocony na skorupke...nie moglam sie podniesc z plecow tylko wymachiwalam konczynami jak robaczek...

c55f3e3kq403a9og.png

[emoji38] dobre,no jeszcze troche do czerwca trzeba wytrzymac.Zastanawiam sie kiedy dzidzia przyjdzie na swiat .Ja mam urodziny 31 maja maz 5 czerwca a mloda mA termin na 14 [emoji3] to moze beda urodziny po urodzinach ,Albo trafi w nasze [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mam taki wodnisty śluz,najwięcej leci mi z rana ,ale na wizycie poproszę żeby sprawdziła,bo mam we czwartek :)
 
Ja pod koniec pierwszej ciazy w tych koncowych miesiacach czulam sie jak zuczek przewrocony na skorupke...nie moglam sie podniesc z plecow tylko wymachiwalam konczynami jak robaczek...

c55f3e3kq403a9og.png

Ja to miałam okropną końcówkę ciąży, nie mogłam chodzić bo miałam tak spuchnięte stopy, że serio było to zadanie niewykonalne :/ i stopy odpuchły dopiero pod koniec połogu [emoji33]

No, a brzuch to swoją drogą, mąż pomagał mi wstawać jak był akurat hahaha "piękny stan" [emoji12]


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Ja to miałam okropną końcówkę ciąży, nie mogłam chodzić bo miałam tak spuchnięte stopy, że serio było to zadanie niewykonalne :/ i stopy odpuchły dopiero pod koniec połogu [emoji33]

No, a brzuch to swoją drogą, mąż pomagał mi wstawać jak był akurat hahaha "piękny stan" [emoji12]


7u223e3kwboc3bjp.png
Moj juz mi czasem pomaga wstawac bo sama nie daje rady [emoji23]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ja to miałam okropną końcówkę ciąży, nie mogłam chodzić bo miałam tak spuchnięte stopy, że serio było to zadanie niewykonalne :/ i stopy odpuchły dopiero pod koniec połogu [emoji33]

No, a brzuch to swoją drogą, mąż pomagał mi wstawać jak był akurat hahaha "piękny stan" [emoji12]


7u223e3kwboc3bjp.png
Tego też się obawiam, bo mam tendencję do opuchlizny nawet nie będąc w ciąży. Rodzę na koniec czerwca, więc może być nieciekawie, jeśli przyjdą upały.
 
Ja sobie kupiłam tę poduchę do spania ,ale narazie służy mi do trzymania nóg w górze :D
Ja mam większy problem niż brzuch bo po spaniu boli mnie spojenie ,tak mnie piecze i rozrywa. Dopiero jak przejdę się to przechodzi.

Mam do Was dziewczyny pytanie. Czy Wasze dzieci reagują na słodycze?!
Moje nie reaguje a jak coś to bardzo słabo.
Zawsze gdy zjem jakieś mięso czy warzywa,owoce to mam dyskotekę w brzuchu a jak jem słodycze to nic,cisza. Czy to normalne?
 
Tego też się obawiam, bo mam tendencję do opuchlizny nawet nie będąc w ciąży. Rodzę na koniec czerwca, więc może być nieciekawie, jeśli przyjdą upały.

Ja miałam zawsze opuchliznę przed okresem i plus 2 kg na wadze. Ale nauczyłam się z tym radzić i ciekawe czy na takie upały również będzie to działać,bo w lecie to mam stopy i dłonie jak małe balony. Chyba,że nie będę wychodzić w dzień z domu :D
 
reklama
Dziewczyny, wiem że nie jedna z Was tu po zapaleniu zatok, a to już 3 raz w tej ciąży :( i nie dość że spać nie mogę, bo Młoda kopie mnie po nocy traktując jak worek treningowy to ten zapchany nos. Płuczę zatoki FixSinem i do tego Apap, no bo co innego? Jak sobie radziłyście z tym paskudztwem?


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Do góry