reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny, chyba potrzebuje rady... troche glupio mi o tym pisac ale wole sie poradzic bo Wy wiecej wiecie niz ja. Bylam dzisiaj siku, wrocilam do salonu, usiadlam i nagle poczulam takie mini "chluśniecie", poszlam spowrodem do toalety i patrze a tam mokre.. i jestem pewna ze to nie mocz, tylko jakas "woda"... sluz to tez nie byl. Po prostu woda. Ciezko ocenic ile, ale moze z pol kieliszka powiedzmy.Od razu sie przerazilam ze to wody mi zaczynaja odchodzic... ale sprobowalam sie rozluznic, odpoczac i na razie sytuacja sie nie powtorzyla, ale nie wiem co z tym zrobic.. isc do lekarza jutro? Czy jezeli to sie nie powtorzy to moze sie tym nie przejmowac?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png


A kiedy masz wizyte teraz? Ja to jestem panikara i Bym poszla szybko sprawdzic ,czy to oby nie wody .Kolezanka tak miala i myslala ,ze popuszcza, dopiero na kontroli okazalo sie ze traci wody plodowe i 3 miesiace w szpitalu na podtrzymaniu ,ale jak dziewczyny pisza,ze tez tak maja to moze faktycznie tylko sluz(?)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurcze, dziekuuuuuje Wam :* !!! Bo wczoraj juz oczywiscie widzialam wizje pododu w 27 tyg ciazy [emoji14]
Bellax chyba sobie kupie te podpaski oceniajace czy to wody- zawsze bede spokojniejsza;) jeszcze raz dzieki Dziewczyny!:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
Taniej ci będzie papierki lakmusowe kupić. One też sprawdza ci ph tak samo jak te podpaski.

 
A kiedy masz wizyte teraz? Ja to jestem panikara i Bym poszla szybko sprawdzic ,czy to oby nie wody .Kolezanka tak miala i myslala ,ze popuszcza, dopiero na kontroli okazalo sie ze traci wody plodowe i 3 miesiace w szpitalu na podtrzymaniu ,ale jak dziewczyny pisza,ze tez tak maja to moze faktycznie tylko sluz(?)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
moj potok, ktory jest sluzem sprawdzony ;) ale zeby Olka sie uspokoila moze faktycznie powinna kupic te podpaski- nawet nie wiedzialam ze takie sa :)


p19u9jcg81ehxczt.png
 
A ja dzis noc nieprzespana , dogorywam na sofie.Od 2 w nocy z przerwami kopniaki ,ale takie mocne ze sie ciagle budzilam.Do tego mialam sen ,ze opiekowalam sie synem( noworidkiem)kuzyna.Oni Maja termin na marzec .I ten dzieciak byl nieubrany A ja dopiero po jakims czasie zobaczylam ,ze on placze i wtedy go przytulilam i sie uspokoil,ale nie ubralam go taka nieporadna bylam[emoji26][emoji31][emoji19][emoji15]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja taki śluz też mam i wypływa zazwyczaj po wyjściu z toalety jak miałam wizytę to powiedziałam o tym lekarzowi i on wszystko sprawdził i powiedział że to nie wody a taki śluz jest normalny

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
A kiedy masz wizyte teraz? Ja to jestem panikara i Bym poszla szybko sprawdzic ,czy to oby nie wody .Kolezanka tak miala i myslala ,ze popuszcza, dopiero na kontroli okazalo sie ze traci wody plodowe i 3 miesiace w szpitalu na podtrzymaniu ,ale jak dziewczyny pisza,ze tez tak maja to moze faktycznie tylko sluz(?)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

21 marca dopiero. Na razie postaram sie nie panikowac a jak sie powtorzy to najwyzej pojde:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
A ja dzis noc nieprzespana , dogorywam na sofie.Od 2 w nocy z przerwami kopniaki ,ale takie mocne ze sie ciagle budzilam.Do tego mialam sen ,ze opiekowalam sie synem( noworidkiem)kuzyna.Oni Maja termin na marzec .I ten dzieciak byl nieubrany A ja dopiero po jakims czasie zobaczylam ,ze on placze i wtedy go przytulilam i sie uspokoil,ale nie ubralam go taka nieporadna bylam[emoji26][emoji31][emoji19][emoji15]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sie krecilam w nocy bardzo...znow nie moglam sie ulozyc...ehhh :(

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Witam z rana...
Ja dzis w miare sie wyspalam....
Mlody juz po sniadanie, pierwsza runda prania wstawiona, chatka ogarnieta troche...posciel sie eietrzy...tylko chce wyjsc na zakupy a zaczyna sie chmurzyc i mam dylemat czy ta posciel tam zostawic.. Nawet pogody wczoraj nie ogladalam...

Ze sluzem nie pomoge bo nic mi sie jeszcze takiego nie przydarzyło.....

Witam tez nowe kolezanki...bo zauwazylam ze sie jakies pojawily a jeszcze nie mialam okazji przywitac...


Milego weekendu dziewczyny...

c55f3e3kq403a9og.png
 
reklama
Ja bez wkładek nie chodzę w ogóle bo od razu całe mokre majtki mam, i to nie tylko w ciąży ;)

Co do spania to mi też zaczyna być niewygodnie, budzę się przy zmianie pozycji, a brzuch mam stosunkowo mały jeszcze. Jak pomyślę co to będzie za miesiąc, dwa to mi słabo


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Do góry