reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Magnezu bardziej chyba... te twardnienia to mogą byc skurcze przygotowujące, ale warto łykać magnez jesli jest to regularnie i do tego skurcze nóg


7u223e3kwboc3bjp.png
Popieram, magnez:) każda pewnie bierze inny, ja Magnezin 2tabl

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
reklama
Magnezu bardziej chyba... te twardnienia to mogą byc skurcze przygotowujące, ale warto łykać magnez jesli jest to regularnie i do tego skurcze nóg


7u223e3kwboc3bjp.png

Biorę magnez i to dość sporo. Od dwóch dni jem praktycznie same magnezowe rzeczy ,na brzuch lekko pomogło ale napięte łydki ,stopy i dłonie ciągle pozostają. Do tego napięcie na samym dole brzucha. Nie wiem czy to są przepowiadające bo raczej jeśli by były to chyba całej macicy a nie tylko nad spojeniem łonowym. Nie wiem co myśleć o tym. Jak nie przejdzie do poniedziałku to jadę do lekarza. Tymczasem dziś kupiłam sobie same potasowe produkty i zobaczymy czy poskutkuje
 
Ja biorę Magne b6 max. Do tej pory nic się nie działo a od środy popielcowej ,gdzie zjadłam tylko 3 posiłki takie kwiatki. Zobaczymy czy to potas z magnezem faktycznie.
 
Aspargin to magnez z potasem, może tego spróbuj?

Mnie w poprzedniej ciąży przepowiadacze bolały tylko w dole brzucha, nigdy cała macica - ale warto skonsultować z lekarzem bo to może byc wszystko. Trzymam kciuki by minęło i nie było niczym poważnym


7u223e3kwboc3bjp.png
 
A czy któraś z Was ma taki twardszy brzuch na samym dole niż na gorze. Bo na dole czuję takie napięcie a na gorze macica jest bardziej rozluźniona . Nie wiem czy to normalne czy nie.
Do tego skurcze stop i łydek. Myślicie,że to może być niedobór potasu?

No teraz mi się dziecko obudziło :D
Ja slyszlama że twardy brzuch u dołu może być spowodowane infekcja intymna albo zapaleniem pęcherza. Ja tak odczuwalam jakoś koło 20tyg i faktycznie miałam lekkie zapalenie pęcherza.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Dzięki dziewczyny. Jeśli nie przejdzie po potasie i magnezie to jadę do lekarza w poniedziałek bo dopiero wtedy przyjmuje.

Tylko zastanawia mnie to jeśli byłyby to skurcze BH to czy mięśnie napinały się również na nogach i rękach bo raczej nie bardzo.

Teraz już chyba wiem dlaczego od kilku dni tak mnie nogi bolały. Faktycznie mogłoby to być od magnezu
 
Trochę się martwię. Od wczoraj słabiej czuję ruchy. :(
Jest ich mniej niż zwykle a takich mocnych kopnięć jest dosłownie kilka na dzień a poprzednie dni były dyskoteką w moim brzuchu. Czy myślicie,że po prostu ma mało miejsca czy coś się dzieje złego?
Ja ruchow tez dzis praktycznie nie czuje - mala ma chyba dzien leniucha bo od czasu do czasu leniwie podplynie :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
A nie moglo by to byc dziecko? Ja się czasem macam i wraznie czuje twardy obszar z jednej strony a z drugiej miękko. Może u Ciebie się układa na dole.

m3sxyx8dzur8ghzn.png

Nie,to z pewnością nie jest dziecko. Czuję wyraźne napięcie na dole. Czasami to puszcza a czasami jest ale to napięcie a nie dzidzia.
 
reklama
Ja też dzisiaj odczuwam takie napięcie w dole brzucha i pleców. Taki ból zawsze miałam przed okresem.
Od poniedziałku mieliśmy zaczynać remont, a dzisiaj rano niespodzianka my sobie smacznie śpimy a tu Pan majster z łomem zrywa nam podłogę w pokoju obok. Dom był otwarty, a że to znajomy i sąsiad to sobie przyszedł wcześniej porobić nawet nas nie budził :-)

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Do góry