reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Udanych wizyt wszystkim!! [emoji4]

f2w3rjjgfqkq0jcp.png

relgh371clrq6e2w.png
 
reklama
Aaaa, gratuluję Rozalki! :D Piękna, też chciałam zdjęcie buźki, ale mały cwaniak zastawił ją.. nóżką :p Ja znów byłam pewna na 100% i czulam, że dziewczynka, a tu chłopak :D
Nasi mali mężczyźni pozostali chyba w mniejszości :)
 
Hej dziewczyny
emoji4.png

Kiedyś Was tu trochę podczytywałam w miarę na bieżąco, ale tyle piszecie, że ciężko nadążyć. :p
Pewnie to o co chcę Was zapytać przewinęło się już, ale nie umiem znaleźć :(
Miałam wczoraj wizytę u swojej ginekolog i poinformowała mnie, że jeśli jestem ubezpieczona to zamiast iść do szkoły rodzenia mogę skorzystać z opieki położnej, która jest bezpłatna i przysługuje od 21 tygodnia ciąży. I że to byłyby takie indywidualne spotkania, na których by mi pomogła napisać plan porodu, potłumaczyła wszystko co i jak w kwestii zajmowania się maleństwem. Korzysta któraś z Was z takich spotkań? Bo ja pierwszy raz słyszałam o czymś takim.
 
reklama
Do góry