reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Gratuluję Córeczki [emoji7] a mi właśnie pasuje do Ciebie bardziej córeczka [emoji8] już widzę śliczną blondyneczkę [emoji6]
Jak mąż? Cieszy się z Księżniczki?

16udskjopmtfyunf.png
Hehe włosy niech lepiej ma po tatusia jeśli chodzi o ilość ;) oj taaaak bardzo :) chciał córeczkę:) jest przeszczesliwy :) ja też już pierwsze zaskoczenie za mną:)
Moja mała Rozala :) ma 16 cm :)
p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Jestem po wizycie, później Was nadrobie.

Wyniki ok, wszystko dobrze.
@majka_km6 ten ból u mnie to rozejscie spojenia-sprawdzał na usg :( mam jak najwięcej leżeć, mogę kupić pas taki podtrzymujacy. brać maks 3 razy dziennie. do dupy w ****
Wiec może powiedz swojemu lekarzowi o tych Twoich bólach
 
Ko
Jestem po wizycie, później Was nadrobie.

Wyniki ok, wszystko dobrze.
@majka_km6 ten ból u mnie to rozejscie spojenia-sprawdzał na usg :( mam jak najwięcej leżeć, mogę kupić pas taki podtrzymujacy. brać maks 3 razy dziennie. do dupy w ****
Wiec może powiedz swojemu lekarzowi o tych Twoich bólach
Właśnie chodzi o to że mój gin nie chce tego sprawdzić za pomocą usg. Za pierwszym razem powiedział mi że to pewnie więzadła a teraz że boli i będzie boleć. Ortopeda palpacyjnie stwierdził że faktycznie spojenie się rozchodzi ale jeszcze jest ok a pas mi nic nie da bo i tak nie pójdę w nim rodzić. Ja mam takiego pecha do lekarzy że już do innego na konsultacje nie idę.
 
Zając cudna Wasza Rozalcia [emoji3]

Laura słyszałam i bezpłatnych wizytach położnych, ale nie korzystam. Najchętniej tych po porodzie też bym nie przyjęła, bo mam nieciekawe doświadczenia

7v8rikgn6c3m2w2o.png
 
Hehe Zając gratuluję mój Kuba będzie miał dużo koleżanek :-)

Saulen cieszę się że się trzymacie w trzypaku.

Emkamat wiem że to wkurzające ale dasz radę ;-)

Ha dziś miałam wizytę u swojego gin i wsio oki ;-) pytałam o sn i mówi że się nie godzi że względu na Nasze przejścia.
 
reklama
własnie wracam od ginekologa który to za pierwszym razem stwierdził że będzie chłopczyk i wiecie co dalej przy tym obstaje , mam więc dwóch ginekologów jeden zapewnia mnie że dziewczynka a drugi że będzie chłopczyk też na dwóch wizytach .:( Od teraz tylko kolory neutralne , będzie wielka niespodzianka przy porodzie .;) szkoda tylko ze aż tak mnie skołowali :(
 
Do góry