reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
hehe gratuluje Zajac i innym udanych wizyt, powodzenia na pozostałych:)
Suelen dalej sie nie odzywa nic hmmm...
a to chyba musze sie zgłosić żeby mojego Julka dopisać do listy żeby przewaga dziewczyn zmalala;) do kogo sie udać w tej kwestii:)??
 
Dziewczyny:) przedstawiam Wam nasza Rozalke:) tak to jest z przeczuciami;) jest zdrowa i rozwija się prawidłowo:) muszę poszukać ile waży i ile mierzy bo ... nie pamiętam:) jestem w szoku :)
1486725772-aaaaaa.jpeg


p19u9jcg81ehxczt.png
Gratulacje zajączku widzisz wszystko jest ok a tak sie martwiłaś;) No i kolejna dziewczynka:D
 
reklama
Dziewczyny:) przedstawiam Wam nasza Rozalke:) tak to jest z przeczuciami;) jest zdrowa i rozwija się prawidłowo:) muszę poszukać ile waży i ile mierzy bo ... nie pamiętam:) jestem w szoku :)
1486725772-aaaaaa.jpeg


p19u9jcg81ehxczt.png
Gratuluję Córeczki [emoji7] a mi właśnie pasuje do Ciebie bardziej córeczka [emoji8] już widzę śliczną blondyneczkę [emoji6]
Jak mąż? Cieszy się z Księżniczki?

16udskjopmtfyunf.png
 
Do góry