reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wiem że są nie wskazane :) mam tego świadomość:) ale uważam- może błędnie- że skoro moja ciąża przebiega bezproblemowo to mogę raz na jakiś czas pojechać na termy, czy polezec 20 minut w wannie :) robię tak od początku. Wiadomo bliżej końca będzie cieplej więc z tego zrezygnuje ale póki co ... :)
Ale wiesz herbata też jest nie wskazana podobno, sok malinowy i inne... :)
p19u9jcg81ehxczt.png
Sok malinowy? Słyszałam o herbacie ale z liści malin nie owoców.

f2w3rjjgfqkq0jcp.png

relgh371clrq6e2w.png
 
reklama
Mi ginekolog zabronił, tzn. odradził termy w poprzedniej ciąży. Było to jeszcze zanim miałam komplikacje. Ja bym nie ryzykowała, ale każda tu jest dorosła (no prawie ;) ) i wie mam nadzieję o ryzyku


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Kochana ja uważam, że tak nie jest. Ze to zależy od lekarza. Oni mają jakieś tam wytyczne ale jak chcą i jest potrzeba to one są nie ważne. Chodzę na NFZ i juz miałam 3 morfologie i badanie moczu .
Usg prawie na każdej wizycie . A powinny być 3 w całej ciąży .
Źle napisałam. Pisząc "może " miałam na myśli że może tak być i w większości przypadków jeśli nie ma nic nie pokojącego to tak jest. Na tej samej zasadzie co usg. moja siostra też dostawała częściej skierowanie na morfologie a ja na przykład miałam dodatkowe dwa usg na nfz.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zając gratulacje :)

Kurde to tylko ja tak często się kłuje? Co miesiąc morfologia dla gina i tsh dla endo więc dwa pobrania miesięcznie :/

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Do góry