reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Majka to zrób sobie sama, na to nie trzeba skierowania, wiem, że to wkurza bo za coś kurna płacimy te składki, ale warto zrobic. To jest ten sam lekarz, który nie bada na fotelu? Poważnie zastanowiłabym się nad zmianą...

My oboje z mężem mamy grupę 0rh-
i mam na kolejną wizytę powtórzyć te przeciwciała.


7u223e3kwboc3bjp.png
To ten sam. W sumie to pewnie ze 300zł zapłacę bo u mnie nie wystarczy zrobić samych przeciwciał. Nie wiem jak to teraz wygląda że zmianą lekarza. Jedna mnie pogoniła. Powiedziała że mój lekarz jest na pewno bardzo dobry i ona nie będzie wchodziła w jego kompetencje.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ten sam. W sumie to pewnie ze 300zł zapłacę bo u mnie nie wystarczy zrobić samych przeciwciał. Nie wiem jak to teraz wygląda że zmianą lekarza. Jedna mnie pogoniła. Powiedziała że mój lekarz jest na pewno bardzo dobry i ona nie będzie wchodziła w jego kompetencje.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
To jest jakiś żart oni są przecież dla Nas a nie my dla nich

oar8qqmzkh4q80mv.png
 
To ten sam. W sumie to pewnie ze 300zł zapłacę bo u mnie nie wystarczy zrobić samych przeciwciał. Nie wiem jak to teraz wygląda że zmianą lekarza. Jedna mnie pogoniła. Powiedziała że mój lekarz jest na pewno bardzo dobry i ona nie będzie wchodziła w jego kompetencje.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
co? Mówisz że chcesz zmienić lekarza prowadzącego bo czujesz się olewana i koniec. Nikomu nic wiecej mówić nie musisz. Ja zmieniałam lekarza, Seuelen. Wiem że ty masz pakiet ale zmienić zawsze można;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Statystka potwierdza się nadal. 16 dziewczynek, 14 chłopców. No i coraz mniej Mamuś takich co jeszcze nie wiedzą.
Gratuluję wszystkim nowo ujawnionym ;)
7c8d496eef0ee36d332ea86c2f16dbe3.jpg



oar8pg4n1kii9v0d.png
Hej, mało się udzielam, ale jakoś tak czas mi strasznie szybko ucieka...
Czy mogę się dodać do tej tabelki? Marzyłam o dziewczynce, bo już mam synka, czułam, że będzie dziewczynka i usg w 12 t3d potwierdziło dziewczynkę, chodź w chińskim wychodzi chłopiec.
Teraz 15.02 mam połowkowe.
Niestety senność z pierwszego trymestru utrzymuje się nadal i doszły bóle kręgosłupa. Za to brzuch wyskoczył mi dopiero tydzień temu i w ogóle niektórzy nie widzą jeszcze tego brzuszka [emoji6] jest wielkie zdziwienie [emoji6] z synem miałam taki w 13 tyg.

Zaraz poczytam co u Was [emoji4]

rjyxq1k.png


ft7rplb.png
 
co? Mówisz że chcesz zmienić lekarza prowadzącego bo czujesz się olewana i koniec. Nikomu nic wiecej mówić nie musisz. Ja zmieniałam lekarza, Seuelen. Wiem że ty masz pakiet ale zmienić zawsze można;)

w57vyx8dubspq12k.png
Ja teraz nie korzystam z pakietu, chodzę na nfz i teraz znowu się zastanawiam nad luxmedem bo tam chociaż bez łaski badania robili, tylko daleko [emoji17]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry