reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej. A lekarz nic ci nie mówił o magnezie? Ja biorę Magnezin 2tabl

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie nie mówił nic :-) taka służba zdrowia w UK :-) za 2 tyg mam spotkanie z położna to dopytam jeszcze o witaminy .

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
reklama
Idź do apteki i pani Ci poleci. Mamaginekolog mówiła , że ona brała w ciąży taki rozpuszczany.

Mi za ti zrobił się syndrom niespokojnych nóg . Szczególnie jednej i tak sobie biegam w łóżku [emoji38][emoji23]

f2w3rjjgwqepia0h.png
Haha .. mój mąż na to cierpi . Kiedyś jak dostałam w nocy w kość ogonowa z kolanka to myślałam że się zesr.... [emoji23]

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
Oo fajnie ze ktos ma takie zdanie jak ja bo do tej pory kazdy na mnie patrzyl wzrokiem ze jakas nienormalna jak mi sie moga sesje noworodka nie podobac... no nie. Te dzieci takie powyginane w nienaturalny sposob... a niestety gro fotografow wlasnie takie robi... a sesja rodzinna brzuszkowa...moj maz tez za bardzo nie jest za ale nie wykorzystac prezentu to tak glupio z jednej strony... a fakt sesja jesienna - moja kolezanka tez miala - w parku. Pare zdjec ale byly piekne [emoji7] wlasnie bardzo naturalne.

p19u9jcg81ehxczt.png
Ja też podzielam niechęć do tych sztucznych zdjęć noworodkowych. Podobają mi się za to zdjęcia szczegółów jak stópki, rączka, nosek a jak jeszcze w czerni i bieli to marzenie takie sobie na ścianę powiesić [emoji4]

7v8r9jcg9vxigot5.png
 
No właśnie nie mówił nic :-) taka służba zdrowia w UK :-) za 2 tyg mam spotkanie z położna to dopytam jeszcze o witaminy .

ckaiyx8dnvrdhn2p.png

Mi lekarz mówił że jak się pojawiaja silniejsze skurcze nie ważne gdzie to nawet podwójna dawkę możesz brać a ta podstawowa u mnie to 3x na dobę więc myślę że spokojnie możesz zacząć brać. Wiele z nas bierze dzidzi nie szkodzi a mamie może pomóc :)
 
reklama
Do góry