reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

W 30, ale gin powiedzial ze tu już nie ma wielkiego znaczenia dokładny termin.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Jeszcze o tym nie rozmawialam :) na razie wiem ze chyba na mastepnej wuzycie dostane skierowania na antyciala a w 28 zastrzyk z immunoglobuliny musze kupic bo mamy z mezem konflikt. Ja mam - on +. Niby w pierwszej ciazy nie ma ryzyka - duzego- konfliktu ale po co ryzykowac...

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Dzień dobry. Żyję :) miałam sporo zamieszania bo jestem w trakcie sesji i przygotowan do wyjazdu do Algierii ale podczytywalam troszeczkę. U mnie po polowkowych wszystko w porządku. Tylko mała nie bardzo serducho chciała pokazać bo sie w kłębek zwinęła. Tyle co pokazała to w porzadku :)


7v8r9jcg9vxigot5.png

Mój mały też średnio serduszko chciał pokazać, ale to co było widać jest ok [emoji5]


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Jeszcze o tym nie rozmawialam :) na razie wiem ze chyba na mastepnej wuzycie dostane skierowania na antyciala a w 28 zastrzyk z immunoglobuliny musze kupic bo mamy z mezem konflikt. Ja mam - on +. Niby w pierwszej ciazy nie ma ryzyka - duzego- konfliktu ale po co ryzykowac...

p19u9jcg81ehxczt.png
Będziesz miała robione trzy razy w ciągu ciąży przeciwciała?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też teraz dostałam na przeciwciała,bo mam ujemną grupę. Chyba trzy razy się robi
 
Jak to nie chce :o przy ujemnej grupie to obowiązkowo się robi.. tzn co powiedział?
Bo mi wyszły przeciw ciała anty M i on powiedział że mu to nic nie da że ja je mam bo to nie są anty D i że później da a oprócz tego ja mam - a mąż + więc i tak wypadałoby skontrolować. Zawsze miałam trzy razy robione. Przeciwciała mogłabym sobie sama zrobić ale wiem ze wyjdą obecne i będę musiała powturzyc w centrum krwiodawstwa na określenie jakie to przeciwciała a to już kosztuje ponad 250zł.

Sent from my E2303 using Forum BabyBoom mobile app
 
Będziesz miała robione trzy razy w ciągu ciąży przeciwciała?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam raz na samym początku teraz drugi raz bede miala.
Jeszcze o tym nie rozmawialam :) na razie wiem ze chyba na mastepnej wuzycie dostane skierowania na antyciala a w 28 zastrzyk z immunoglobuliny musze kupic bo mamy z mezem konflikt. Ja mam - on +. Niby w pierwszej ciazy nie ma ryzyka - duzego- konfliktu ale po co ryzykowac...

p19u9jcg81ehxczt.png


p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Majka to zrób sobie sama, na to nie trzeba skierowania, wiem, że to wkurza bo za coś kurna płacimy te składki, ale warto zrobic. To jest ten sam lekarz, który nie bada na fotelu? Poważnie zastanowiłabym się nad zmianą...

My oboje z mężem mamy grupę 0rh-
i mam na kolejną wizytę powtórzyć te przeciwciała.


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Do góry