reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jakoe słodziaki :)


p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
A to moja Kornelka w szpitalu i piwrszy dzień w domu
emoji3.png
emoji4.png
emoji4.png
taka mała czarnulka była
emoji3.png
emoji4.png
emoji4.png
nom moze na zdjęciu bardziej ciemne wyszla
emoji3.png
muszę to zdjęcie pokazać mężowi , bo jak ostatnio mu mówiłam że trzeba szczotkę do włosków kupić , to stwierdził a co ja będę czesać jak dzieci łyse się rodzą :baffled: faceci są tak nieporadni ;)
 
Ja po połówkowych niby wszystko ok ale lekarz powiedział że tętno trochę za wysokie bo 171 po chwili 165 mam mieć echo serca robione. I mam taki dziwny wpis ze podvzas badania nie zaciskało piąstek( czy to takie ważne) no i powiedział że chłopak 4 tyg temu inny sugerował że dziewczynka. Kolejne usg ma być w 30 tyg
 
Ja po połówkowych niby wszystko ok ale lekarz powiedział że tętno trochę za wysokie bo 171 po chwili 165 mam mieć echo serca robione. I mam taki dziwny wpis ze podvzas badania nie zaciskało piąstek( czy to takie ważne) no i powiedział że chłopak 4 tyg temu inny sugerował że dziewczynka. Kolejne usg ma być w 30 tyg
Może z nerwów te cisnienie? Dzidzia mógła prawie wtedy nie zaciskać raczek.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po połówkowych niby wszystko ok ale lekarz powiedział że tętno trochę za wysokie bo 171 po chwili 165 mam mieć echo serca robione. I mam taki dziwny wpis ze podvzas badania nie zaciskało piąstek( czy to takie ważne) no i powiedział że chłopak 4 tyg temu inny sugerował że dziewczynka. Kolejne usg ma być w 30 tyg

O pierwszy raz słyszę o takich zapisach. Choć Pani doktor mówiła że będzie na następnym USG oceniala ruchy to może w taki sposób. I moje maleństwo też ma zawsze wysokie echo. Ja w ogóle jak chodzę na wizytę to jestem podemerwowama i ciśnienie mi skacze nawet do 175 więc on też to odczuwa szybciej te serduszko bije. U mnie po prostu teraz na końcu wizyty sprawdzają to bo zdążę już się wyciszyć k uspokoić :)
 
reklama
Moje dziecko jest bardzo niezdyscypilonowane :( rusza się ładnie a gdy tylko przykładam dłoń do brzucha lub ktokolwiek to koniec zamiera bez ruchu. I nawet z pół godziny będę trzymała to nic. Do póki nie odciągam dłoni to nie będzie się ruszył. A tylko wezmę i robi fikołka. Zabawę sobie znalazł! Jaką złośliwa :D
 
Do góry