reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

O maaaaaatko jakie słodziaki <3
Mnie też lupie kręgosłup ale na wysokości łopatek :-(
Mnie wczoraj zaczął boleć kręgosłup, myślałam, że krzywo spałam. Ale to chyba jednak z powodu ciąży. Ale już?! To dopiero połowa i mały brzuszek...

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
Mnie wczoraj zaczął boleć kręgosłup, myślałam, że krzywo spałam. Ale to chyba jednak z powodu ciąży. Ale już?! To dopiero połowa i mały brzuszek...

0d1yhqvkorvfo1vd.png
U mnie też brzuszek mały, a kręgosłup boli. W pierwszej ciąży później miałam jeszcze rwę kulszowa. Mam nadzieję, że tym razem mnie to ominie

rjyxq1k.png


ft7rplb.png
 
Moje dziecko jest bardzo niezdyscypilonowane :( rusza się ładnie a gdy tylko przykładam dłoń do brzucha lub ktokolwiek to koniec zamiera bez ruchu. I nawet z pół godziny będę trzymała to nic. Do póki nie odciągam dłoni to nie będzie się ruszył. A tylko wezmę i robi fikołka. Zabawę sobie znalazł! Jaką złośliwa :D


U mnie identycznie ;-) cwaniaki ;-)
Nawet wyczuwa moment jak biorę telefonu dobrze ręki żeby nagrać kopniaki, mimo iż nie mowie żeby nie słyszał hehe to i tak wie ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie identycznie ;-) cwaniaki ;-)
Nawet wyczuwa moment jak biorę telefonu dobrze ręki żeby nagrać kopniaki, mimo iż nie mowie żeby nie słyszał hehe to i tak wie ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie tak samo jak tatuś rękę położy to cisza i się śmieje że już wie kto tu rządzi [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po połówkowych niby wszystko ok ale lekarz powiedział że tętno trochę za wysokie bo 171 po chwili 165 mam mieć echo serca robione. I mam taki dziwny wpis ze podvzas badania nie zaciskało piąstek( czy to takie ważne) no i powiedział że chłopak 4 tyg temu inny sugerował że dziewczynka. Kolejne usg ma być w 30 tyg
Nie słyszałam o czymś takim że dziecko nie zaciska piąstek w łonie i co to moze oznaczać..Nie wyjaśnił ci nic więcej?Co do tętna to może być tachykardia ale być może byłaś zdenerwowana.Zrób koniecznie echo to pewnie wszystko się wyjaśni.Nie martw sie na zapas.
 
Kręgosłup może boleć bo w ciąży wydziela się relaksyna, ktora rozluźnia nasze więzadła i inne polaczenia kości , ma to ułatwić poród:)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi położna Mówiła, że łyse dzieci też się czesze miękka szczotką , żeby - wyczesać ciemieniuchę? - nie jestem pewna , bo to było 4 lata temu , ale jest na pewno jskiś powód.

Edit: a może chodziło o masaż głowy..

Moja córka z włosami się urodziła i ciemieniuchę miała bardzo, bardzo małą ..


f2w3rjjgwqepia0h.png
 
Mój mial dosłownie jeden dzień ciemieniuche. Dużo oliwki z babydream dałam na skórę głowy, ubralam czapeczkę na 2h ,wyczesalam szczotka i umylam glowke i ani sladu. Ciekawe jak teraz bedzie

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co Wy dziewczyny nie wiecie od czego to zależy czy dziecko ma dużo włosów czy łyse?
Jak ma gęstą czuprynę to znaczy że mama miała zgagę w ciąży [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] jedna z najwiekszych głupot jakie słyszałam [emoji12][emoji12]
Mój młodszy miał straszna ciemieniuchę, ale on w ogóle miał skazę białkową i robiły mu sie takie suche i łuszczycę placki na całym ciele. A na główkę najlepiej działał Linomag maść- smarowałam główkę, bawełniana czapeczka i po trzech dniach zeszło, a nie działały ani kremy z apteki nawet steryd od lekarza nie dał rady.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry