reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Cześć dziewczyny dawno mnie nie było......wcześniej rzadko się odzywałam więc pewnie mnie nie kojarzycie [emoji6]. Koniec roku był dla mnie straszny dwa dni przed wigilią zmarła moja mama [emoji22] 16 lat chorowała na raka ale i tak wszystko było dla mnie szokiem. Zaczynam funkcjonować normalnie. Na pewno was nie nadrobię ale postaram ogarnąć trochę. Połówkowe mam 4 lutego.
 
reklama
U mnie lekarz bada szyjke przez usg dopochwowe na każdej wizycie.

5djylbetecfse5n6.png
 
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było......wcześniej rzadko się odzywałam więc pewnie mnie nie kojarzycie [emoji6]. Koniec roku był dla mnie straszny dwa dni przed wigilią zmarła moja mama [emoji22] 16 lat chorowała na raka ale i tak wszystko było dla mnie szokiem. Zaczynam funkcjonować normalnie. Na pewno was nie nadrobię ale postaram ogarnąć trochę. Połówkowe mam 4 lutego.
rudziutka bardzo mi przykro również przeżyłam śmierć rodzica więc wiem co możesz czuć ale wiedz ze w Twoim Bobasie wrócą cechy charakteru bądź wyglądu Twojej Mamy :) znasz już płeć? dziewczynka?

svchs65gg8talrm7.png
 
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było......wcześniej rzadko się odzywałam więc pewnie mnie nie kojarzycie [emoji6]. Koniec roku był dla mnie straszny dwa dni przed wigilią zmarła moja mama [emoji22] 16 lat chorowała na raka ale i tak wszystko było dla mnie szokiem. Zaczynam funkcjonować normalnie. Na pewno was nie nadrobię ale postaram ogarnąć trochę. Połówkowe mam 4 lutego.

Ja tez straciłam mamę w poprzedniej ciąży w 5 mcu. Zupełnie nagle. Na zawał. Wiem co przezywasz. Nie jest łatwo i nie bedzie. Ale małe dzieciątko daje siłę do tego, żeby nie było całkiem źle. Myśl tylko o nim. O tym jak Twoja Mama chciałaby żebyś teraz głownie troszczyła sie o siebie i dziecko. Twoja Mama jest nad Wami i czuwa. Masz teraz dodatkowego anioła.



oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Ale mialam kiepska noc. Budzilam sie co godzine durne sny mialam. Masakra. Wstawam z takin tępym bolem glowy ze szok.

Ja mialam na polowkowym szyjke badana przez usg dopochwowe.
U mnie to samo miałam jakiś koszmar senny i obudziłam się prawie z krzykiem Ufff.
Mi nie sprawdzał szyjki na prenatalnych skupiał się tylko na dziecku i jego narządach i chyba na połówkowych będzie tak samo. Ja robię połówkowe u innego lekarza.
 
reklama
Do góry