reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Tak mniej więcej mija mi dzień...
692f09eb49ca169705e85f8ed968864b.jpg



oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
O ja nie mam problemu z przybieraniem na wadze jestem już grubaśna jak słonica obawiam się że do czerwca będę musiała poszerzyć wszystkie futryny. Ogólnie z garderoby przed ciaza mieszcze się tylko w skarpetki. Jak ostatnio dwa tygodnie temu miałam przybrany niecały kilogram tak w dwa tygodnie nadrabilam kolejne dwa kilogramy. Dbam po prostu żeby mały nie odczuwał mrozów :D
 
UWAGA OGŁOSZENIA parafialne [emoji14]

Skróciłam naszą tabelkę czerwcówek z ponad 80 do 60, i myślę że jeszcze by można ale nie jestem pewna kto się udziela a kto nie. Dziewczyny których zupełnie nie kojarzyłam, czyli się nie udzielają wykreśliłam, ale jeśli któraś zechce wrócić nic nie stoi na przeszkodzie.

Jeśli kogoś wyrzuciłam a jest aktywny to przepraszam, proszę pisać w wątku tabelkowym o przywrócenia do naszego zacnego grona.

Wasz Proboszcz:-D
Proszę w takim razie o moj powrót, kojarzyć mnie nie musisz ale ze się nie udzielam to się nie zgodzę [emoji6]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Dziewczyny na usg połówkowym lekarz sprawdzał Wam szyjkę czy tylko usg robił??
Mi zmierzył na usg dopochwowym jeszcze po zrobieniu brzusznego.
Wionatq a to karmi ma alko? Ja po porodzie dostawałam na pokarm a potem w domu mąż mi skrzynkami kupował. Ale na nim było napisane 0%. Ale tu żadnej diety nie ma i po porodzie, jeszcze na porodowce dostałam też przepyszną, zimniutką coca cole:)))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
W szkole rodzenia mowili, że karmi samo w sobie nie pomaga na karmienie, to działa tylko na tej zasadzie ze to alko i się po nim rozluzniasz, więc może niektórym lepiej iść wtedy, ale ogólnie lepiej alko unikać.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Jak się nie mylę to tam pisze ze do 0,5 a one z reguły są małe więc to nie jest szkodliwa ilość. Ze tak powie nie poczujesz. Kiedyś miałam wyrzuty bo wypiłam karmi i pytałam lekarza a on się śmiał i mówi że to tak samo jakbym dwa jabłka zjadła wiec myślę że nie jest groźny :) może nie można pogadać w skrajności i pić na umór ale jeden raz na jakiś czas nic nie zrobi!
Ja ostatnio miałam ochotę na karmi i też miałam jakiś wyrzut sumienie...

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry