reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Super gratuluję udanych wizyt [emoji7]

f2w3rjjg3u6s7xcm.png
 
reklama
A czuję któraś może dyskomfort kiedy dzidzia kopie tak na samym dole? Dziwne uczucie jakby szyjki sięgała czy czegoś. Nie wiem co o tym myśleć.

Sent from my E2303 using Forum BabyBoom mobile app
Ja od prawie tygodnia czuje ruchy. W sumie najpierw takie bąbelki czy pukania i tylko wieczorem czułam. A w niedziele i cały poniedziałek nic praktycznie już się stresowalam. Ale wczoraj wieczorem właśnie poczułam kopanie tam głęboko nisko jakby mi w szyjke prosto szczypala. To nie było przyjemne aż się wystraszylam najpierw ale i ucieszyłam że jednak czuję Dzidzie. Dziś całe popołudnie ja czuję już wyżej i nawet leżeć nie muszę bo prasuje właśnie i odczuwam takie bąbelki coraz mocniejsze.
Ja mam łożysko na przedniej ścianie dlatego pomyślałam sobie ze tam nisko z tyłu tak to odczuwam ale widzę że jest nas więcej. [emoji3]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Ja po wizycie!:)
Wszystko w porzadku z Mała i ze mna! Ma juz 326g. Ale odwrocila sie plecami wiec tym razem nie mamy ladnyvh zdjec;) ale byla tak ruchliwa, ze lekarz musial gonic za nia zeby serduszka posluchac;)
Te bole podbrzusza to rozciagajace sie wiezadla itp wiec mam sie nie martwic.
I pozwolil mi leciec na wakacje, wiec bierzemy sie z mezem za poszukiwania naszej spoznionej podrozy poslubnej! :D



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
Kochana mała kruszynka:)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Biedronka uuuu, współczuję, że nie udało się utrzymać glukozy w brzuchu i będziesz musiała znowu pić :/

Co do ruchów to ja czuję wyżej, pewnie stąd, że maluch ułożony miednicowo - najwyraźniej dobrze mu tak heh póki co ma pozwolenie, ale w swoim czasie pogadam z nim o prawidłowej pozycji ;)



7u223e3kwboc3bjp.png
 
A ja dziś z mezem mam temat do obgadania - polozna przy porodzie. Do wynajęcia. W szpitalu w którym rodze to koszt 1400 zł. Zbieram opinie. Do tej pory same na tak... jakie macie zdanie na ten temat ? Któraś korzystała?

p19u9jcg81ehxczt.png
 
A ja dziś z mezem mam temat do obgadania - polozna przy porodzie. Do wynajęcia. W szpitalu w którym rodze to koszt 1400 zł. Zbieram opinie. Do tej pory same na tak... jakie macie zdanie na ten temat ? Któraś korzystała?

p19u9jcg81ehxczt.png

Ja mam położną juz zarezerwowaną. Przy pierwszym tez miałam. Ja rodzę w takim szpitalu gdzie tylko położna przyjmuje poród. Lekarz pojawia się w razie komplikacji. Przy pierwszym uznałam , że położna da mi poczucie bezpieczeństwa , ze jest tylko dla mnie. A tego mi było trzeba. A teraz mimo, ze wiem jak wszystko wygląda to nie wyobrażam sobie żeby było inaczej.
Jestem na tak. Jedyny minus jaki widzę to, ze musimy za to dodatkowo płacić.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Dla mnie to za duzy wydatek wiec ja bym sie na to nie pisala. Dlatego ide do szkoly rodzenia zeby poznac polozne z mojego szpitala
 
Dla mnie to za duzy wydatek wiec ja bym sie na to nie pisala. Dlatego ide do szkoly rodzenia zeby poznac polozne z mojego szpitala
No właśnie dlatego chcę to z mezem obgadać. To niby dużo i mało. Jeśli mam mieć później traume, zle wspomnienia i się denerwować więcej niż to warto... będziemy musieli usiąść i przekalkulowac... a szkoła rodzenia swoją drogą...
Ja mam położną juz zarezerwowaną. Przy pierwszym tez miałam. Ja rodzę w takim szpitalu gdzie tylko położna przyjmuje poród. Lekarz pojawia się w razie komplikacji. Przy pierwszym uznałam , że położna da mi poczucie bezpieczeństwa , ze jest tylko dla mnie. A tego mi było trzeba. A teraz mimo, ze wiem jak wszystko wygląda to nie wyobrażam sobie żeby było inaczej.
Jestem na tak. Jedyny minus jaki widzę to, ze musimy za to dodatkowo płacić.



p19u9jcg81ehxczt.png
No właśnie ja słyszę same plusy... ze warto zapłacić...
I ja chyba jestem przekonana ale nie podejmę tej decyzji sama...
Długo przed się rezerwuje taka polozna ? I to jest na zasadzie telefonu do niej i ona przyjeżdża jak jej nie ma w szpitalu ?
 
reklama
Do góry