reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A do mnie nie bo mi ie przyszedł e mail z potwierdzeniem rezerwacji...[emoji34]
Ale wam fajne z tymi kopniaka mi... ja dziś wyczuwam małego pływaka ale kopniaka dziś niet :(

p19u9jcg81ehxczt.png
Ja musialam.wejsc w ustawienia i poprosic o ponowne wyslanie linku aktywacyjnego

 
reklama
Ja jeszcze dostałam paczkę z jakimś mini mini kocykiem bardziej przytulanka z metkami ; ) ale to jakoś w grudniu właśnie, to może ich poprzednią akcja byla
 
Dziewczyny byłam u położnej która działa na moim terenie a nigdy nie niej nie słyszałam! Przemila Pani. Odrazu mi dała wszystkie ważne kontakty poleciła szkole rodzenia i od 21 tygodnia mam się tam zgłosić. Miała problem ze znalezieniem tętna dość długi go szukała ale znalazła na szczęście.. Malutki mi się przedmieścil z prawej strony na lewą. Zawsze go czulam z prawej lub na środku a z tej lewej wcale więc jakoś może mi łożysko tak utrudnia no nie wiem. W każdym razie najważniejsze że serduszko bije. O 18 idę zobaczyć co z tymi moimi plecami i gorączka. Ale i tak już jestem spokojniejszy :)
 
Cześć Wszystkim[emoji2]
Fatalnie się czuję,byłam dziś zrobić krzywą cukrową,wypiłam tą glukozę ale było mi tak nie dobrze,słabo i gorąco,że zwymiotowałam[emoji22] Nie wiem,czy uda mi się przejść to jeszcze raz,bo na samą myśl,że będę to musiała wypić jeszcze raz jest mi nie dobrze[emoji22]

oar8ugpjafqeooh5.png
 
Cześć Wszystkim[emoji2]
Fatalnie się czuję,byłam dziś zrobić krzywą cukrową,wypiłam tą glukozę ale było mi tak nie dobrze,słabo i gorąco,że zwymiotowałam[emoji22] Nie wiem,czy uda mi się przejść to jeszcze raz,bo na samą myśl,że będę to musiała wypić jeszcze raz jest mi nie dobrze[emoji22]

oar8ugpjafqeooh5.png

Biedactwo. To jeszcze przede mną już sie boję..
 
reklama
Do góry