reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Cześć Wszystkim[emoji2]
Fatalnie się czuję,byłam dziś zrobić krzywą cukrową,wypiłam tą glukozę ale było mi tak nie dobrze,słabo i gorąco,że zwymiotowałam[emoji22] Nie wiem,czy uda mi się przejść to jeszcze raz,bo na samą myśl,że będę to musiała wypić jeszcze raz jest mi nie dobrze[emoji22]

oar8ugpjafqeooh5.png
Bardzo wspolczuje :( ja w poprzedniej ciazy musialm powtorzyc przez wymioty, wez polecana cytryne zmienia smak.




 
reklama
Dziewczyny i może jeszcze wam opowiem co mi powiedziała Pani Barbara. Nie wiem czy slyszalyscie o czymś takim jak pamięć biologiczna macicy. (JA NIE) :) chodzi więc o to że macica pamięta co miesięczny czas miesiączki i w tym czasie się kurczy. W tym okresie mamy o sobie szczególnie dbać. W tym momencie nie powinnyśmy sprzątac, nadmiernie chodzić, uprawiać seksu. Czas w którym miałyśmy miesiączkę jest dla nas najgorszy i we wzmożony sposób musimy unikać wysiłku większego :)
 
Dziewczyny i może jeszcze wam opowiem co mi powiedziała Pani Barbara. Nie wiem czy slyszalyscie o czymś takim jak pamięć biologiczna macicy. (JA NIE) :) chodzi więc o to że macica pamięta co miesięczny czas miesiączki i w tym czasie się kurczy. W tym okresie mamy o sobie szczególnie dbać. W tym momencie nie powinnyśmy sprzątac, nadmiernie chodzić, uprawiać seksu. Czas w którym miałyśmy miesiączkę jest dla nas najgorszy i we wzmożony sposób musimy unikać wysiłku większego :)

Moja macica bardzo pamięta pierwsza ciąże i teraz działa bez zarzutu. Wcześniej ciągnęło, bolało, skurcze itd a teraz super. Mam nadzieję, że przy porodzie te bedzie działać sama, bez moje wysiłku [emoji23]


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Bylam ostatnio u swojej kolerzanki. Jest w 35tc i lezy na patologii wlasnien przez krotka szyjke. Jak na nia popatrzylam jak ja jej zaczelan zazdroscic ze zaraz bedzie rodzic! I taki piekny brzuszek miala okrąglutki. Eh... chyba jestem za bardzo nie cierpliwa
 
Ja po wizycie!:)
Wszystko w porzadku z Mała i ze mna! Ma juz 326g. Ale odwrocila sie plecami wiec tym razem nie mamy ladnyvh zdjec;) ale byla tak ruchliwa, ze lekarz musial gonic za nia zeby serduszka posluchac;)
Te bole podbrzusza to rozciagajace sie wiezadla itp wiec mam sie nie martwic.
I pozwolil mi leciec na wakacje, wiec bierzemy sie z mezem za poszukiwania naszej spoznionej podrozy poslubnej! :D



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Dziewczyny , ja tylko się melduje , że jestem czytam Was, ale jakos mam gorsze dni o brak weny do pisania. W pt mam połówkowe wiec pewnie przypływ energii wróci. To się ożywię na forum.


oar8pg4n1kii9v0d.png
Mogłabym zaśpiewać "mam tak samo jak Ty..." :)
Tyle że ja jutro polowkowe. Na 15.40. Czekam...

 
reklama
Do góry