reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Matka gratulacje, mój synek też miał ta miedniczke i wszytko ok.

Osza mamy razem polowkowe, ja na 17:20. Już się nie mogę doczekać

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Jestem juz w drodze powrotnej.
Syn[emoji173] tego sie nie spodziewałam hi hi...
380 gram. Piekny nosek, usta.. Wszystko jest wporxadku poza jedna rzecza ktora trzeba kontrolowac a mianowicie ma powiekszone miedniczki nerkowe...podobno to nic groznego i u chlopcow czesto wystepuje...

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
A miała być dziewczynka ? :) Na pewno będzie wszystko dobrze
 
Dzień dobry :)

Gratuluję udanych wizyt!

Matka- ale wspaniale, ze będzie synuś!

Osza- moim zdaniem nie powinnas się martwic. Ja mam teraz szyjke dl 40 mm.

Emka- mi gin mówiła jakiś czas temu, ze ona moze wystawić zwolnienie jeden dzien wstecz.

Sciskam kciuki za pozostale dzisiejsze wizyty!

Witam serdecznie nowa Mamusie. Wszystko na pewno sie ulozy, nie zamartwiaj się, bo dzidzius to czuje.

Daktyl ja nie planuje sesji ciazowej, jakoś mnie to w pierwszej ciąży nie krecilo i teraz tym bardziej nie kręci. Natomiast sesje noworodkowe, niemowlęce i dziecięce dla urodzonego dzidziusia jak najbardziej tak :)

Ja przed chwila się położyłam i zaczelam Was nadrabiać. Dzidziuś jak nigdy jeszcze do tej pory, bardzo się wiercil, nawet jak przylozylam dłoń dłoń brzucha, to czułam to wiercenie :) Jeeej, jakie to wspaniałe uczucie.
 
super gratuluje synka i powodzenia na jutrzejszych wizytach:)

a mnie tak swędzi juz brzuch ze az słyszę jak rosna rozstępy;) jak u Was:)?
 
Matka extra to będzie parka !!! Gratulacje!
U nas też miedniczki powiększone ale podobno to często na tym etapie ciąży u chłopców występuje także ja się nie martwię do porodu wszystko będzie dobrze :)

svchs65gg8talrm7.png
 
Okazało się ze lekarz zachorował i dzisiaj mnie nie przyjmie, dopiero w poniedziałek postanowiłam ze jutro zrobię kolejne badanie moczu i sprawdzę te białko jeszcze raz.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dobry plan, właśnie miałam pisać by może jeszcze raz zbadać ten mocz. Bo to nie wygląda ciekawie, a jak u ciebie z ciśnieniem, bóle głowy?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi nigdy nie mierzył szyjki macicy. Jedyne co słyszałam to uformowana zamknięta. Chodzę co miesiąc do lekarza na NFZ i prywatnie a żaden mi nie mówił o długości szyjki.. Czy to normalne?
 
Do góry