reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dobra zaraz was ponadrabiam bo maly śpi a tak w skrócie to mój stres był bo musiałam oddać do adopcji moja wieloletnią przyjaciółkę kotkę [emoji58] nie umiała się odnaleźć w moim małym stadzie (jak niektóre wiedzą mam hodowlę kotów brytyjskich) i ta moja bida zaczęła się chować w szafie posikiwać ze strachu [emoji58] no i szukałam bardzo chciałam super dom i w końcu się udało ale przewylam cały tydzień...I ogólnie z tą moją hodowla to jak z pracą stres za stresem ale kocham to co zrobić...

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja szwagierka chce kota brytyjskiego hmmm może się zgłoszę;)?
A kici chyba raczej będzie dobrze :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Ja mam 45mm.. w 20 tyg, kolezanka jest w 22 tyg i ma 35mm, lekarz zalecila jej oszczedzanie sie, lezenie, bo szyjka jest krotka, i jak cos powiedziala ze ja podszyja. Musisz obserwowac czy tez nie masz czestych skurczow itp.
Ja będę miała szyjki mierzona 6.02 dowiem się co i jak ale dobrze ze o tym piszecie :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Mi nigdy nie mierzył szyjki macicy. Jedyne co słyszałam to uformowana zamknięta. Chodzę co miesiąc do lekarza na NFZ i prywatnie a żaden mi nie mówił o długości szyjki.. Czy to normalne?

Ja podczas każdej wizyty zawsze najpierw mam badanie na samolocie, potem USG dopochwowe właśnie i ocena szyjki, a potem USG przez brzuch i oglądanie dzidziusia :) Tak mam niezależnie czy byłam prywatnie u mojej gin czy teraz jak chodzę do niej na NFZ.
 
Mi mierzył szyjkę, powiedział 37mm i że jest ok. Wiec się nie martwię.
Fajnie że już zaczynają się połówkowe! Uwierzycie, że to już połowa za nami?? Teraz z górki [emoji16]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Mi dopochwowe robiła tylko do momentu gdy dzidzia były jeszcze za mala teraz przez brzuch i badanie na samolocie też. A na NFZ u nas nie ma usg więc tu chodzę że względu na skierowania na badania krwi itd
 
hej dziewczyny , mnie wczoraj diabeł skusił i obejrzałam filmik o wcześniakach , ale takich urodzonych w 24 tyg .Ryczałam jak głupia , te dzieciątka takie malutkie takie bezradne , powinny w brzuszkach być :(a potem patrzę filmik nasze dziecko 22 tydz i kliknęłam a tam historia kobiety która urodziła w 22 tyg oglądam zdjęcia jak tata ma na rękach i aż się dziwię bo takie malutkie a nie w inkubatorze i nagle sobie uświadomiłam że ten dzidziuś jest martwy aż mi się niedobrze zrobiło ,szybko wyłączyłam :( doczytałam w opisie że ich dziecko miało dwie duże wady i lekarze dawali dziecku 0,5 % na przeżycie , kobieta urodziła żywe , mieli godzinę na to żeby się pożegnać .
Hej coś jest z nami nie tak ja od wczoraj czytałam wątki o wcześniakach takich z 25 tyg ale żałuję bo spać potem nie mogłam.

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Ja podczas każdej wizyty zawsze najpierw mam badanie na samolocie, potem USG dopochwowe właśnie i ocena szyjki, a potem USG przez brzuch i oglądanie dzidziusia :) Tak mam niezależnie czy byłam prywatnie u mojej gin czy teraz jak chodzę do niej na NFZ.
A u Ciebie ta długość szyjki coś się zmienia czy cały czas take sama? No bo u mine jednak 1 cm kròcej...

Aleksandrax ja mam połòwkowe o 9:30, też nie mogę się doczekać I trochę się jednak stresuje.
 
reklama
ledwo dzisiaj doszłam do sklepu , tak mnie brzuszek rozbolał że na środku chodnika musiałam kucnąć .Tak nagle zrobił się twardy jak kamień a ból był taki ciągnący .Poczekałam chwilkę i ruszyłam dalej rękami podtrzymywałam brzuch .Wszystko to trwało jakieś 5 min , teraz mi już lepiej .
 
Do góry