reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Też się troszkę stresuje ale musi być dobrze i już. Zajmuje sie czyms zeby nie rozmyslać za dużo, muszę zwolnić ze dwie szuflady dla dzidziola, bo jak poznam płeć to zacznę ubranka przebierać.
Będę czekać na twoje wieści z rana :)

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Dobry plan, właśnie miałam pisać by może jeszcze raz zbadać ten mocz. Bo to nie wygląda ciekawie, a jak u ciebie z ciśnieniem, bóle głowy?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Z ciśnieniem właśnie nigdy nie miałam problemu w ciąży mam raczej niskie ale nie badam go regularnie ( nie mam Aparatu)
Mąż się troszkę wystraszył chciał jechać do szpitala ale ja nie chce panikować jutro zrobię badanie rano w sobotę będę miała wynik jeśli będzie wysokie to zadzwonię do lekarza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z ciśnieniem właśnie nigdy nie miałam problemu w ciąży mam raczej niskie ale nie badam go regularnie ( nie mam Aparatu)
Mąż się troszkę wystraszył chciał jechać do szpitala ale ja nie chce panikować jutro zrobię badanie rano w sobotę będę miała wynik jeśli będzie wysokie to zadzwonię do lekarza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie nie ma co panikować, tylko najpierw sprawdzić 2 razy. A nie masz u siebie diagnostyki albo Luxmedu tam wyniki będziesz mieć po kilku godzinach.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wyszla z wanny, wysmarowala sie olejem z migdalow..podciela koncowki wlosow, zalozyla maske na glowe..na twarz dala bloto z morza martwego i idzie czytac ksiazke .. oooo taaaak [emoji38]


Aaaa chyba tez musze zaczac tak robic! A nie ze szmata i odkurzaczem latac haha ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
A miała być dziewczynka ? :) Na pewno będzie wszystko dobrze
Na genetycznym gin sugerowal dziewczynke. I straszne parcie mój M miał na syna. Ma juz 3 corki[emoji3] więc pomyślałam, że przekorny los da mu czwarta córkę [emoji3]
Ale się ucieszył. Łzy miał w oczach... A to taki twardziel... Teraz skacze wokół mnie jak służący...[emoji3]


nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
Do góry