reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej. Byłam pobuszować po sklepach i kupiłam tylko leginsy i upominki na dzień babci. Nie jestem usatysfakcjonowana [emoji19]


Daktyl podobają mi się sesje ciążowe ale ja średnio lubię pozować obcym.... I jeszcze brzuch wystawiać [emoji13] a może mi się odmieni

Idę obiad robić wrrr



7v8rikgn6c3m2w2o.png
 
reklama
Jestem juz w drodze powrotnej.
Syn[emoji173] tego sie nie spodziewałam hi hi...
380 gram. Piekny nosek, usta.. Wszystko jest wporxadku poza jedna rzecza ktora trzeba kontrolowac a mianowicie ma powiekszone miedniczki nerkowe...podobno to nic groznego i u chlopcow czesto wystepuje...

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
Gratulacje ! [emoji9]

w57vxzkr0voyai9q.png
 
Matka mojej znajomej Bobo urodziło się z powiększona miedniczka. Są pod kontrolą.

Fajnie ze więcej Nas myśli o takiej sesji.
Ja jak będę robić to tylko plener.
 
Jestem juz w drodze powrotnej.
Syn[emoji173] tego sie nie spodziewałam hi hi...
380 gram. Piekny nosek, usta.. Wszystko jest wporxadku poza jedna rzecza ktora trzeba kontrolowac a mianowicie ma powiekszone miedniczki nerkowe...podobno to nic groznego i u chlopcow czesto wystepuje...

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
suuuper
 
Jestem juz w drodze powrotnej.
Syn[emoji173] tego sie nie spodziewałam hi hi...
380 gram. Piekny nosek, usta.. Wszystko jest wporxadku poza jedna rzecza ktora trzeba kontrolowac a mianowicie ma powiekszone miedniczki nerkowe...podobno to nic groznego i u chlopcow czesto wystepuje...

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
Cudne wieści :-) gratulacje.

Ja też w 18 tygodniu dowiedziałem się że jedna miedniczka jest powiększona i zalecona kontrola. Jedna nie kazała się martwić.
Za tydzień polowkowe to wszystko sprawdzimy <3

Dziś oczywiście zaszalalam w lumpie, dla małego nowa dostawa. Jakie wypasione spodnie mu kupiłam ;-) :-)
[emoji177] lumpeksy.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cudne wieści :-) gratulacje.

Ja też w 18 tygodniu dowiedziałem się że jedna miedniczka jest powiększona i zalecona kontrola. Jedna nie kazała się martwić.
Za tydzień polowkowe to wszystko sprawdzimy <3

Dziś oczywiście zaszalalam w lumpie, dla małego nowa dostawa. Jakie wypasione spodnie mu kupiłam ;-) :-)
[emoji177] lumpeksy.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Oby było wszystko wporzadku...
Ja tez ostatnio kupilam kilka perełek chłopięcych...coś mnie tknęło..

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
Do góry