reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Cześć Dziewczyny...
Ech z tymi imionami to niełatwa sprawa. Napewno nie da się zadowolić wszystkich dlatego najlepiej niech ta decyzja zostanie podjeta tylko przez rodziców. Inni z czasem przywykna.[emoji4]
My też mamt wybrane imiona, które niekoniecznie podobaja się innym. Mam to wy...dupie[emoji3]
Syn -Gabriel. ( to M od zawsze chce tak syna nazwac..wiec zaakceptowalam). Jeśli córka to Gaja.( to mój wybór) .
Jutro mam polowkowe. Nie moge się doczekać!!!!
Mam nadzieję, że Dzidzi jest zdrowe. Jakoś nastawilam sie na dziewczynke. Będę zaskoczona jeśli to bedzie chlopiec.
Mam strasznie duzo ubranek juz i w sumie cześć typowo dziewczecych a cześć chłopięcych. Hmmm...zobaczymy.
Rozmawiałyscie tez o wadze. U mnie 3 kg na plusie. Słaby mam apetyt. Powiedziałabym nawet, że jem mniej niż przed ciąża. Napewno mniejsze porcje. Dziwne to...
Piersi podskoczyły ku radości M[emoji3] brzuszek tez rosnie i podskakuje.
Co by tu jeszcze....
Hormony chyba trochę zelżały, bo juz coraz rzadziej planuje rozstanie[emoji23][emoji23][emoji23]
Wczoraj na wieczór miałam uroczy obrazek. Nasza córka malowała paznokcie Mariuszowi. Na rozowo[emoji3] Potem wzięła mazak i robiła mu tatuaze. Na plecach..rekach. Brzuchu. [emoji57]
Zabawnie to wygladalo bo moj M to taki twardziel kawał chłopa a tu mała dziewczynka robi z nim co chce.

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
mnie zawsze rozczulał widok faceta z dzieckiem .Mężczyźni potrafią zamienić się z twardziela z słodkiego misia albo w drugie małe dziecko jak obok nich albo na rękach jest malutki człowieczek . Mój już ogląda zestawy lego i oczy mu się błyszczą , i wiem że nie kupi klocków dla synusia tylko dla siebie ;)
 
mnie zawsze rozczulał widok faceta z dzieckiem .Mężczyźni potrafią zamienić się z twardziela z słodkiego misia albo w drugie małe dziecko jak obok nich albo na rękach jest malutki człowieczek . Mój już ogląda zestawy lego i oczy mu się błyszczą , i wiem że nie kupi klocków dla synusia tylko dla siebie ;)
Mój już kupił jak tylko dowiedział się że będzie syn jakieś samochody lego [emoji23] oczywiście złożył zaraz po przyjściu ze sklepu [emoji13] a jak go zapytałam czemu odpakował i składa, bo przecież to miało być dla dziecka ( na później) powiedział: "przecież musiałem sprawdzić, czy są wszystkie części!" [emoji23] [emoji23] [emoji23]

 
Część z nas już piła glukozę na początku ciąży i dałyśmy rade :) kapitalne wskazówki to zimna woda, glukoza o samku cytrynowym można kupić za grosze plus cytryna do wciśnięcia i pije się jak pyszną lemoniadę :) polecam :) w poprzedniej ciąży była ciepła woda bez cytryny bo nie pozwolili nie wiedzieć czemu i zemdlałam :)

svchs65gg8talrm7.png
 
Część z nas już piła glukozę na początku ciąży i dałyśmy rade :) kapitalne wskazówki to zimna woda, glukoza o samku cytrynowym można kupić za grosze plus cytryna do wciśnięcia i pije się jak pyszną lemoniadę :) polecam :) w poprzedniej ciąży była ciepła woda bez cytryny bo nie pozwolili nie wiedzieć czemu i zemdlałam :)

svchs65gg8talrm7.png
O boże! Ja w poprzednich ciążach nie miałam żadnego problemu z glukoza, nie przyjemne ale do zniesienia. W tej ciąży wszystko wygląda inaczej i zaczynam się bać :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry