reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ale nam się w rodzinę wstrzelasz [emoji23][emoji23] Ja Jagoda, mama Emilka [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
Hehe a widzisz. Moze masz ochotę na starsza siostrę Justynę [emoji12]

 
Ja mam na imię Maja i w czasach emitowania tej bajki nikt nie nazywał tak dziecka a ja zostałam skrzywdzona. Teraz to już popularne imię i w urzędach już się tak nie dziwią i jestem Pani Maja :D
Do siostrzenica mówię "Panie Oktawianie, cóż Pan narozrabiał " i jest to śmieszne ale pozytywnie.
Sama mam syna Kevina. Z początku spotkałam się z różnymi opiniami a teraz nikt nie wyobraża sobie żeby nazywał się inaczej i też jest ich coraz więcej.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :) kiedy już wybrałam imię dla chłopca, okazało się, że prawdopodobnie urodzę córkę. Mam kilka pomysłów na imię dla dziewczynki, ale trudno mi będzie podjąć decyzję. Gdybym miała brać jeszcze pod uwagę zdanie innych, to już w ogóle nie umiałabym wybrać. Podoba mi się Laura, Róża, Jaśmina, Alicja.
 
Cześć Dziewczynki!

Emka mnie się baaardzo podoba imię Pola. Gdyby nie po sąsiedztwie w najbliższej rodzinie jest już u nas mała Ola, to Pola byłaby bardzo poważnym kandydatem na imię dla naszej córci. Kurczę, my ostatnio coraz częściej mówimy do brzuszka Zosia, hmmm... czyżby już imię było wybrane??? :)

Mlodamama kilkoro moich znajomych ma synkow o imieniu Oliwier. Mówimy do nich Oliś- brzmi to bardzo słodko, mnie się podoba :)

Dziewczynki dzisiaj byłam na badaniach kontrolnych tarczycy i jak stałam w kolejce to zobaczyłam Panią w ciąży w poczekalni popijajaca coś w kubeczku. Gdy zobaczyłam ten znajomy grymas, to od razu pomyslalam, ze to nieszczęsna glukoza. Jeszcze trochę i nas po kolei czeka to badanie obciążenia glukozy, ech :(
 
Cześć Dziewczynki!

Emka mnie się baaardzo podoba imię Pola. Gdyby nie po sąsiedztwie w najbliższej rodzinie jest już u nas mała Ola, to Pola byłaby bardzo poważnym kandydatem na imię dla naszej córci. Kurczę, my ostatnio coraz częściej mówimy do brzuszka Zosia, hmmm... czyżby już imię było wybrane??? :)

Mlodamama kilkoro moich znajomych ma synkow o imieniu Oliwier. Mówimy do nich Oliś- brzmi to bardzo słodko, mnie się podoba :)

Dziewczynki dzisiaj byłam na badaniach kontrolnych tarczycy i jak stałam w kolejce to zobaczyłam Panią w ciąży w poczekalni popijajaca coś w kubeczku. Gdy zobaczyłam ten znajomy grymas, to od razu pomyslalam, ze to nieszczęsna glukoza. Jeszcze trochę i nas po kolei czeka to badanie obciążenia glukozy, ech :(
Ja wczoraj myślałam o tej glukozie . [emoji23]
W 1 ciąży jak to wypiłam to myślałam, że zejdę. Mdłości i wgl . Teraz jak wiem co mnie czeka jest jeszcze gorzej nie wiem jak ja to przełkne . Juz mi coś w gardle staje na samą myśl [emoji23][emoji23] czego się nie robi dla dziecka .
 
U nas tez bedzie Pola:) i ludzie reaguja zazwyczaj cisza hahah po chwili dodaja "nie no.. ladnie" :D a moja babcia powiedzialA "co to w ogole za imie?
Najwazniejsze ze nam sie podoba! Od razu jak zaczelismy zastnawic sie nad imieniem z mezem zdecydowalismy sie na to imie:) naszym rodzicom tez sie podoba, a reszta mnie nie interesuje;) zreszta juz tak sie przyzwyczailismy do naszej Poli w brzuchu, ze na pewno zdania nie zmienimy:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
Pola- świetne! Moja chrześnica ma tak na imię :-) Na początku było ciężko się przyzwyczaić ze względu na to, że było to imię niespotykane, ale teraz nie wyobrażamy sobie inaczej [emoji1] i ma także mnóstwo ładnych zdrobnień [emoji4]

 
reklama
Ja wczoraj myślałam o tej glukozie . [emoji23]
W 1 ciąży jak to wypiłam to myślałam, że zejdę. Mdłości i wgl . Teraz jak wiem co mnie czeka jest jeszcze gorzej nie wiem jak ja to przełkne . Juz mi coś w gardle staje na samą myśl [emoji23][emoji23] czego się nie robi dla dziecka .

Mi w tej ciąży ginka zasugerowała, aby glukoze rozpuścić w zimnej wodzie plus do tego sok z cytryny i o wiele lepiej mi to weszło niż w poprzedniej ciąży, gdy pielęgniarki dały sama glukoze rozpuszczoną w gorącej wodzie, bllleee :( (w tej ciąży już musiałam niestety zrobić obciążenie glukoza w 10 tyg., gdy podstawowa glukoza na czczo wyszła mi na granicy górnej normy. Teraz niedługo powtórka) :(
 
Do góry