reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzień dobry.

Oliwier na moje to normalne imię, nie brzmi mi niemęsko heh sama mam siostrzenicę Oliwię :)

Ja tam nie patrzę na nikogo, imię wybraliśmy razem z mężem i synkiem i zdanie naszej trójki jest tu najważniejsze :) komu się nie podoba to trudno, niech sobie "zrobi" dziecko i nazwie wg uznania ;)

Glukoza, grr ja mam jeszcze miesiąc ponad [emoji5] lekarz mówił, że po 24 tygodniu będę piła, teraz mam 19 :) u nas nie można cytryny dodać, ale za to teściowa moja pracuje w labo i może zrobimy ten test w domu :)

Byłam dzisiaj w labo na pobraniu, pojutrze mam endokrynologa, sporo wydałam bo trójka tarczycowa plus wit. B12 i magnez, ale już będę miała wszystko sprawdzone :)




7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
mnie zawsze rozczulał widok faceta z dzieckiem .Mężczyźni potrafią zamienić się z twardziela z słodkiego misia albo w drugie małe dziecko jak obok nich albo na rękach jest malutki człowieczek . Mój już ogląda zestawy lego i oczy mu się błyszczą , i wiem że nie kupi klocków dla synusia tylko dla siebie ;)
Mój też kupił Nikosi samochód sterowany taki fajny z napędem na cztery koła i jakoś tak chyba ma z tego większa frajdę niż Młoda [emoji3]
Ja lubie lego[emoji3][emoji3][emoji3]

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Nie ma co słuchać innych. Każdy ma inny gust, co innego sie podoba. Uważam ze najważniejsze to nie komentować, bo nienawidzę wlasnie tych krytycznych uwag: Oliwier niepoważne, Braian nie polskie, Tomek zbyt pospolite, Kuba zbyt popularne, Wojtek nie ma angielskiego odpowiednika...... Do każdego imienia można sie przyczepić, podoba sie to powiedz to, nie podoba uśmiechnij sie i nic nie mów, po co komuś sprawiać przykrość?

Ja po wizycie u endo, za godzinkę mam gina. Poproszę go o podgladniecie, moze juz bedzie mogl stwierdzić czy to chłopiec czy dziewczynka, bo do 13.02 to chyba nie wytrzymam!!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arya mi też właśnie ginka mówiła, ze po 24 tygodniu ciąży się pije to ustrojstwo. To dzisiaj kilka z nas było na badaniach :)

Matka hihi, ja tez bardzo lubię się bawić zabawkami Szymcia, często się wspólnie bawimy. Bardzo lubię drewniane warzywka na rzepy do krojenia, albo drewniane rybki z magnesami i do nich wędki do łowienia do kompletu, itp. :)

Mlodamama mnie też w pierwszej ciąży nie pozwoliły dodać cytryny. A teraz moja gin mówiła, ze była na sympozjum i specjaliści pokazywali wyniki badań, które jednoznacznie wskazują na to, ze cytryna nie ma żadnego wpływu na wynik badania, ale już dla samopoczucia ogromny, więc warto walczyć o to, aby pielęgniarki pozwalały dodać ten sok z cytryny.

Caixa o jeny, jaka spora podwyżka u lekarza, i do tego jeszcze badania prywatnie, dużo kaski idzie na to :(

An wiesz u mnie w otoczeniu nie ma żadnej Zosi, naprawdę :) ale tez oglądałam wszelkie rankingi i naprawdę to imię zawsze jest w ścisłej czołówce, więc jest bardzo popularne. Ale z drugiej strony jest takie słodkie, ładnie się zdrabnia, itp. Mój Maz często mówi do brzuszka i do dzidziusia- Zosieńka maleńka :)
 
Nie ma co słuchać innych. Każdy ma inny gust, co innego sie podoba. Uważam ze najważniejsze to nie komentować, bo nienawidzę wlasnie tych krytycznych uwag: Oliwier niepoważne, Braian nie polskie, Tomek zbyt pospolite, Kuba zbyt popularne, Wojtek nie ma angielskiego odpowiednika...... Do każdego imienia można sie przyczepić, podoba sie to powiedz to, nie podoba uśmiechnij sie i nic nie mów, po co komuś sprawiać przykrość?

Ja po wizycie u endo, za godzinkę mam gina. Poproszę go o podgladniecie, moze juz bedzie mogl stwierdzić czy to chłopiec czy dziewczynka, bo do 13.02 to chyba nie wytrzymam!!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam kciuki, oby udalo się podejrzeć, kto mieszka w brzuszku :)
 
Caixa o jeny, jaka spora podwyżka u lekarza, i do tego jeszcze badania prywatnie, dużo kaski idzie na to :(

No spora ta podwyżka i nie wiem z czego ona wynika... chyba tylko że nowy rok:( W lutym to mam tyle wydatków że głowa boli.A chciałam już coś dziecku kupić a tu się musze wstrzymać do marca.Ciekawe też kiedy zus mi zapłaci bo oni odwlekają jak tylko mogą.
 
Czy któraś z Was miała wystawiane już zwolnienie elektronicznie?? Bo ja dziś dowiedziałam się od Pani na infolinii że dodatkowo muszę złożyć druk do tego zwolnienia inaczej nie wypłaca mi kasy.
 
Właśnie gdzieś przeczytałam, że Dzieciątko w 20 tc mierzy około 21 cm z nóżkami.
To juz całkiem spory ten wielkolud w naszym brzuchu:)


oar8pg4n1kii9v0d.png
Mój mąż się zastanawiała wczoraj ze skoro na początku grudnia dzidziol miał 5.5 cm to ile może mieć teraz i ze on się nie może doczekać kolejnego USG żeby się wszystkiego dowiedzieć;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry