reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

mLP Witamy! Ciąża ciąży nie równa, ja w dwóch poprzednich mogłam góry przenosić a teraz zaczynam się modlić aby doturlać do tego czerwca ;)
zoja informuj na bieżąco jak Cię zatrzymali to nie jest za ciekawie ale najważniejsze że z dzidzią ok i jesteście pod dobrą opieką ;)
 
reklama
Vanilia a bierzesz magnez?
Zoja dobrze ze pojechalas do szpitala...

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Witam Was Dziewczyny, ja niestety dziś zostałam przyjęta do szpitala. Całą noc czułam skurcze i teraz muszę leżeć z wlewkami magnezu poza tym leki jakieś dostaje bo morfologia jakaś nie taka. No nic trzeba leżeć to trzeba, najważniejsze że z dzidzia wszystko ok. Pozdrawiam i idę spać dalej [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie zazdroszczę szpitala... Ale najważniejsze że z bobasem ok. Trzymajcie się

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hej:) mam nadzieję ze jeszcze nie jest za późno żeby do Was dołączyć, czytając wstecz myślę ze byłoby mi bardzo milo jakbyście jeszcze mnie przyjęły do swojego grona:) może w takim razie sie przedstawię, mam 30 lat i szczęśliwie dołączyłam do grona czerwcowek z terminem na 10.06. Płci maleństwa jeszcze nie znam chociaż lekarka mówiła ze może to być chłopiec ale jeszcze pewności nie miala, jutro mam polowkowe wiec pewnie sie okaże:) mam tez drugiego rozrabiaka 2letnia Maje i aktualnie przebywam juz na L4 wiec postaram sie być aktywna:)

Witaj:) ja tez mam termin na 10 czerwca, wiec jestesmy na tym samym etapie;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Do góry