reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Do wszystkich chorych mamusiek wracajcie do zdrowia i pod kołdrę ;) ja coś kicham
Ale mam sny ostatnio okropne
Jutro wizyta w piątek byłam na prenatalnych s jutro normalna u lekarza prowadzącego pierwszy raz nie chce na nią iść mam dosyć lekarzy, gabinetów nie chce wiem ze u małej wszystko OK mam filmik to sobie oglądam :) ale muszę bo zwolnienie się kończy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam już synka teraz będzie drugi. Na początku chciałam córeczkę, bardziej że względu że np kiedyś bd miała wnuki i właśnie to ze mną miała by ta lepsza więź. A dwóch synów będzie miało np żony i dzieci i wiadomo że synowa do swojej mamy będzie bardziej. Też już więcej dzieci nie planuje . I czułam chwilowe rozczarowanie . Teraz cieszę się tak z drugiego synka , że już nawet nie myślę o córeczce. I mam nadzieję , że na drugich prenatalnych 31 lekarz już na 100 powie , że chłopak [emoji23][emoji23][emoji23]
W sumie to tak jest ja jak miałam drugiego synka w życiu nie sądziłam że jeszcze będzie dziecko, mąż ciągle mówił że chce dwójkę ja w tyle głowy tak sobie myślałam że może za 10 lat go przekonam a tu nawet 2 lata nie minęły i bum to taki mój mały cud oby dopchac się do czerwca coś ostatnio mam jakiś niepokój

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki[emoji4] póki co leniuchuje ale wczoraj nie posprzatalam i dziś muszę trochę chałupe ogarnąć [emoji19]

Spokojnej niedzieli Wam życzę [emoji8]

7v8rikgn6c3m2w2o.png
 
Mam pytanko do mam co czują ruchy . To moja druga ciąża. Czuje już ruchy dość mocno aż widać jak brzuszek skacze momentami. Ale zawsze czuje ruchy tak bardziej z prawej strony. A z lewej nie . Czy to normalne ? W pierwszej czułam wszędzie na środku i po obu bokach. Tak dziwnie teraz [emoji23]
Ja czuje zazwyczaj po lewej [emoji3] ja sie zastanawiam czy skoro teraz czuje takie kopniaki to co to bedzie pozniej[emoji33] Pierwsze dziecko bylo chyba spokojniejsze...albo juz zapomniałam [emoji9]

Właśnie was nadrabiam przy kawie[emoji11]

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Nie czuję się na siłach wych dziewczynke, prawie nie miałam styczności z małymi dziewczynkami, irytują mnie kucyki pony i kraina lodu. pewnie jakbym urodziła to by wszystko odeszło i sama bym się z tego śmiała. Ale naprawdę wolę kolejnego faceta
A ja ogladam kucyki z synkiem :D bajka to bajka, nie wiesz co będzie dziecko lubilo.
Ale wiem co czujesz, też się trochę stresuje ze może byc dziewczynka bo jak wchodzę na dział z ciuchami dla dziewczynek to mnie mdli od tego różu.
Będzie co będzie, najwyżej będę musiała dluzej ciuchów szukać.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
a ja zawsze marzyłam o córeczce i mam synka i teraz przy drugiej ciąży modliłam się o drugiego synka i mam :) nie miałam pojęcia o czym koleżanki mówiły gdy wspominały o magicznej więzi matki z synem teraz już od 21 miesięcy już wiem i chcę więcej :) mam nadzieję tylko że będę fajną teściową kiedyś a nie zazdrosną i zaborczą o synów :)

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Do góry