reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Zajączku *spam* syrop i tabletki dla kobiet w ciąży są :)
Dziękuję kupię:*

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Dzien dobry! Alr nas sniegiem zasypalo!!!
*spam* w początkowej fazie jest dobry, są też saszetki do rozpuszczania. I na gardło jeszcze MamaGard, skład taki sam tylko tansze. :))

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję Dziewczyny:* myślałam że jak zawsze samo przejdzie ale doszedł jeszcze kaszel, boję się żeby to się jakimś chorobskiem ne skończyło.

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ja nie rozumie takiego zafiksowania na imiona lub płeć. Z chłopcem oglądałabym "Psi patrol" i "Auta" z córką "Krainę lodu" i "Barbie" nie mam z tym problemu :)
MojA córka jest pierwszą wnuczką mojej mamy, ale jej było bez różnicy jakiej płci będzie dziecko. Teraz mamy też przybranego siostrzeńca a moja mama wnuczka i jest pół na pół.
Teściowie maja wnuków obu płci, a takie teksty o tym , że może jeszcze coś tam urośnie wynikają raczej z światopoglądu , że fajnie mieć parkę. Nigdy nie widziałam presji na żadną płeć.

A co do imion nikomu nie podobało się imię Amelia, ale ja byłam w ciąży nie oni wiec postawiłam na swoim. Moja mama chciała , żeby nazywała się Zosia[emoji38] ale szanowała moją decyzje. A teraz każdy mówi , że nie wyobraża sobie dla niej innego imienia. A Pola też się nie podba nikomu [emoji23][emoji23] oprócz mnie i mojego męża. Moja rodzina wychodzi z założenia , że dziecko powinno mieć imię z top 5 a ja uważam inaczej. Dlatego w rodzinie bliskiej i dalszej mamy 3 Maje i 2 Jasiów.

w57vxzkr0voyai9q.png
 
Dziękuję Dziewczyny:* myślałam że jak zawsze samo przejdzie ale doszedł jeszcze kaszel, boję się żeby to się jakimś chorobskiem ne skończyło.

p19u9jcg81ehxczt.png
Duso zdrowka, mam nadzieje, ze szybko minie i w nie rozkreci sie.

U mnie noc byla ciezka [emoji22] kaszel meczyl, katar, temperatura 38, a do tego glowa mi zaraz peknie :( czuje sie zmeczona i obolala :(



 
Dołączam do grona chorych... Kaszel mokry - czuje jak rozrywa mi płuca. Gardło boli jak cholera... narazie leżę pod kołderką i psikam tamtum verde.
Cały przyszły tydzień mam wykłady do prawa jazdy i lepiej żebym chora nie była:( wizyta 23 więc już nie długo

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Duso zdrowka, mam nadzieje, ze szybko minie i w nie rozkreci sie.

U mnie noc byla ciezka [emoji22] kaszel meczyl, katar, temperatura 38, a do tego glowa mi zaraz peknie :( czuje sie zmeczona i obolala :(



Dlatego chcę wiosnę [emoji58] matko
Oczywiście nie śpię... boli mnie gardło:( co można kupić za syrop dla ciężarnej bo się wykoncze :( do tego katar...niech już będzie rano:(

p19u9jcg81ehxczt.png
Ja tantum verde i ten syrop *spam* brałam
Udusiła bym jak to czytam czy te teściowe nie pamiętają już jak były same w ciąży nie rozumiem tych tekstów Dziecko to dziecko jak się chce konkretną płeć to tylko adopcja Koleżanka zaszła w 3 ciążę z nadzieją na dziewczynę jak się dowiedziała że będzie chłopak to od razu przeszła jej ochota na tą ciążę dla mnie to chore

oar8qqmzkh4q80mv.png
Może to straszne ale trochę rozumiem twoja koleżankę pewnie przeżyła szok ja jak byłam u ginekologa i myślałam co będzie jak powie że chłopak to chciało mi się płakać ale to kwestia pragnień, marzeń wieloletnich i tego że wiem że więcej dzieci nie będę miała i to nie chodzi że się tego dzieciątka nie kocha bo się kocha ale mając dwóch synów zrozumiałabyś...Swoich nie zamieniłbym na żadną dziewczynkę ale są chwile że po prostu chciałabym mieć tą samą płeć w domu [emoji58]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry