reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

no to zaczynamy nowy dzień wizyt ja idę na 11 :)

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
No nie wierzę. 3 dni bolała mnie głowa. I to dość mocno . Wstaje uśmiechnięta nie boli za to warga tak . Patrze w lusterko a tu Wyszła mi taka opryszczka ... [emoji23][emoji29]

Powodzenia dzisiaj na wizytach kochane !! Czekamy na dobre wiadomości [emoji8]
 
Witam z ranka[emoji4]
Caixa gratuluję córeczki [emoji179]
Suelen cieszę się że ż Maluchami wszystko dobrze [emoji178] i ze trafiłaś w końcu na porządną lekarke [emoji4]
Pozostałym dziewczynom gratuluję udanych wizyt [emoji7]
Co do brzucha to mój jest wielki ale jakoś mi to nie przeszkadza . Pytałam nawet o ilość wód płodowych i są w normie. Ja to nawet jak gdzieś jestem to specjalnie kurtkę rozpinam [emoji48]

16udskjopmtfyunf.png
 
Justyna ja zwracałam bluzkę. Zapakowałem w tę samą kopertę w której przyszła, zadzwoniłam po kuriera ( numer masz na kartce w środku ) przyjechał na drugi dzień po dwóch tygodniach zwrócili mi kasę na konto. Musisz tylko numer konta uzupełnić na swoim koncie HM.
 
Justyna ja zwracałam bluzkę. Zapakowałem w tę samą kopertę w której przyszła, zadzwoniłam po kuriera ( numer masz na kartce w środku ) przyjechał na drugi dzień po dwóch tygodniach zwrócili mi kasę na konto. Musisz tylko numer konta uzupełnić na swoim koncie HM.
A jeśli płacilam karta to tez musze to uzupełnić? Czytalam ze jaka płatność taki zwrot.

 
Ja dziś poprosiłam o ustapienie miejsca, jade do lekarza; stałam z pół godziny bo korek przez sniezyce a siedzenia zajęte przez chlopaczkow znosami w smartfonach i innych "prawdziwych mezczyzn" w końcu powiedziałam do jednego z chlopaczkow czy mógłby mi ustąpić bo chętnie bym jeszcze postala ale nie dam rady. takiego buraka spalili, ze wysiedli na najbliższym przystanku :D :D
 
Ja dziś poprosiłam o ustapienie miejsca, jade do lekarza; stałam z pół godziny bo korek przez sniezyce a siedzenia zajęte przez chlopaczkow znosami w smartfonach i innych "prawdziwych mezczyzn" w końcu powiedziałam do jednego z chlopaczkow czy mógłby mi ustąpić bo chętnie bym jeszcze postala ale nie dam rady. takiego buraka spalili, ze wysiedli na najbliższym przystanku :D :D
Ja wczoraj w rosmanie pierwszy raz weszłam bez kolejki. Rozpielam kurtke i na początek kolejki weszłam. Pani z kasy tylko się uśmiechnęła.

 
reklama
Emkamat szybciej powinnaś o to miejsce poprosic. Wielki problem z tym ustepowaniem dzisiaj. Ja 2 lata temu byłam z synem w ciaxy i czekałam u lekarza z widocznym brzuchem ( w De co prawda ale bez różnicy ). Cała poczekalnia młodych chlopakow, starszych mężczyzn, młodych dziewczhn, kobiet ok 40- nikt nie ustąpił. Az w końcu po pół godziny kucnęłam przy ścianie bo nie dałam rady i wtedy takie meeega gruby pan, od którego nawet bym nie wymagała wstal i ustąpił mi miejsca. A cała reszta w smartfony i nie widzieli nas nadal. Przykre to bylo. Tak samo w Polskim Kosciele, byłam w 9msc i dopiero jak znajoma zaczęła mi krzesło załatwiac to młody chłopak się ogarnął i ustapil. Przykre to troche.

ja jestem w trakcie załatwiania antybiotyku przez znajomego lekarza. Trochę nie tak jak powinno być ale nie mam już możliwości pójścia do lekarza a ten domowy jest uparty i jak powiedzial, że nie potrzeba to ja tu mogę zdychac a on zdania nie zmieni. A ja już ledwo żyje tak mnie ta choroba męczy.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry