reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

Miałam wskazanie do cc przy pierwszym i drugim porodzie. Teraz juz nawet nie bardzo mam wybór, wiec bedzie trzecia cesarka.



A wiesz dlaczego? Coś sie stało? Bo ja chyba nie w temacie......

Co do Wroniastej to pisała że ma remont i ja mocno mam nadzieje ze dlatego nie pisze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A jak sie czulas po 2 cc bo ja tez bede miala drugą i troche sie boje...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ciacho...odpoczywaj. A Maluszek niech rośnie.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Wczoraj wylądowałam na IP na ciśnienie mi spadło w pracy sprawdzili mi ciśnienie, cukier, mocz, posłuchałam serduszka [emoji3] maluszek fikał na koniec pobrali krew żeby sprawdzić poziom żelaza i poszłam do domu Czuję się już ok ale zapobiegawczo zostałam dzisiaj w domu <br /><br />//www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk33cmn0pxc.png

//www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk33cmn0pxc.png
Dobrze że juz wszystko W porządku :) korzystaj z dnia wolnego i odpoczywaj :)

5djylbetecfse5n6.png
 
Faktycznie, nie ma sensu drazyc tematu Zielinki. Sama zdecydowała, że chce opuścic forum.
Ja link wklejam aby każdy sam mógł ocenić sytuację.

Ważne, że się dogadujemy i tyle :-) :-) :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzis i jutro wolne w pracy i totalne lenistwo . Odprowadzilam córkę do przedszkola zrobilam zakupy teraz zupka gotuje sie i nic a nic wiecej nie bede robila ;)

5djylbetecfse5n6.png
 
Wczoraj wylądowałam na IP na ciśnienie mi spadło w pracy sprawdzili mi ciśnienie, cukier, mocz, posłuchałam serduszka [emoji3] maluszek fikał na koniec pobrali krew żeby sprawdzić poziom żelaza i poszłam do domu Czuję się już ok ale zapobiegawczo zostałam dzisiaj w domu <br /><br />//www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk33cmn0pxc.png

//www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk33cmn0pxc.png
Spokój i odpoczynek w pierwszej kolejności :-*

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna wstawiłam zdjęcie w wątku o zwierzakach [emoji4]

Emkamat właśnie ja też nie kojarzę czemu Zielinka miałaby odejść.... Też nie czytam tamtego wątku



7v8rikgn6c3m2w2o.png
 
reklama
Hejka! Wzięłam się za pierogi z mięsem, trzymajcie kciukasy ;)
No jak bym siebie słyszała boli cos, szczyka, albo ledwo chodzę ale robię gołąbki albo pierogi albo placek pieke... czy dopiero nie narzekalas? Zamiast się oszczędzać to w kuchni spędzisz pół dnia [emoji6] swoją drogą zjadła bym takie domowe pierogi z mięsem... Ale od wczoraj mnie coś pobolewa a wizyta w poniedziałek dopiero [emoji4] ja rozbieram choinke bo uschla tak że banki same spadały [emoji6]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Do góry